Pirmo Tango viedtālruni Lenovo Phab2 Pro ražotājs izziņoja jūnijā Lenovo Tech World konferences norises laikā. Lenovo Phab2 Pro vajadzēja kļūt par pirmo nopērkamo Google Project Tango viedtālruni jau jūlija izskaņā, tomēr Lenovo neizdevās laicīgi pircējiem sagatavot viedtālruņus.

Šobrīd Lenovo apgalvo, ka Phab2 Pro nonāks tirdzniecībā dažviet pasaulē pēc aptuveni mēneša (lasi – līdz Ziemassvētkiem). Tiek uzskatīts, ka Austrālijā Phab2 Pro vispār nebūs nopērkams. ASV Phab2 Pro vajadzēja nonāk veikalu plauktos augustā, arī tas nav noticis. Phab2 Pro mājaslapā daudzsološais “Coming This Summer” nomainīts pret “Coming This Fall”.

Lenovo Phab2 Pro saņēmis Snapdragon 652 procesoru, viedtālrunis atbalsta Dolby Audio Capture un Dolby Atmos 5.1 atskaņošanu. Tiesa, Lenovo Phab2 Pro ir paliels – tam ir 6.4 collu ekrāns ar 2560 x 1440, viedtālrunis saņēmis arī 16 megapikseļu kameru. Lenovo ir izziņojis arī pieejamākas cenas Phab2 Plus un Phab2 viedtālruņu modeļus. Phab2 Plus ir līdzvērtīgi izmēri un parametri, vien ekrāna izšķirtspēja ir 1080p, bet Phab2 ir 720p ekrāna izšķirtspēja un MediaTek 8735 procesors ar 3 GB RAM. Phab2 cena ir 199 dolāri, Phab2 Plus maksās 299 dolārus un jaudīgākai Phab2 Pro maksās 499 dolārus.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments