Web Analytics
More
  Reklāma

  IFA 2016: LG demonstrē pasaulē lielāko OLED televizoru tuneli

  Jaunākie raksti

  LG Electronics (LG) izstādē IFA 2016 pārsteigs apmeklētājus ar pasaule unikālu, 5 metrus augstu, 7,5 metrus platu un 15 metru garu  OLED tuneli. Lai radītu šo unikālo konstrukciju, kopumā tika izmantoti 216 atsevišķi, 55 collu lieli, izliekti OLED ekrāni, kas kopīgi veido gandrīz pusmiljardu (447 897 600) pikseļu, lai attēlotu elpu aizraujošu ainu kolekciju, tostarp Islandes ziemeļblāzmas, zemūdens ekosistēmu un videoierakstus no kosmosa.

  Lai demonstrētu OLED tehnoloģijas priekšrocības, LG radīja īpašu video, kurā tiek akcentētas dzīvās krāsas un spēja parādīt arī  vissīkākās detaļas. Videomateriālā tiek atspoguļots tumšs okeāns ar spīdošām medūzām un maigām vaļu kustībām, kā arī ainas no melnā kosmosa un košās ziemeļblāzmas melnās debesīs.

  Reklāma

  Ekrānu tuneļa iegrimstošās sajūtas nodrošina OLED īpaši plānie, ar augstu elastību apveltītie vieglie paneļi. OLED ekrānus iespējams izliekt pēc nepieciešamības, lai radītu ieliektas vai izliektas formas bez attēla kvalitātes kropļošanas, nodrošinot iespēju radīt satriecošas digitālas instalācijas. Katrs OLED pikselis spēj ieslēgties un izslēgties individuāli, likvidējot nepieciešamību pēc fona apgaismojuma.

  “Ir pagājuši 50 gadi kopš LG izlaida savu pirmo televizoru un OLED tunelis izstādē IFA 2016 ir radīts, lai nosvinētu jaunu pagrieziena punktu – OLED televizoru ienākšanu mūsu dzīvēs,” norāda LG Home Entertainment Company prezidents Braiens Kvons. “Mēs IFA apmeklētājiem piedāvājam iespēju izbaudīt OLED revolucionārās attēla atveidošanas iespējas apvienojumā ar nevainojamu melno toni, neierobežotu kontrasta attiecību un reālām krāsām no jebkura skatīšanās leņķa.”

  Izstādes IFA 2016 apmeklētāji tiek aicināti apskatīt satriecošo OLED tuneli LG stendā Messe Berlin 18. zālē no 2. līdz 7. septembrim.

  https://youtu.be/xii0-VJ_mOg

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  pile
  02.09.2016 01:57

  Palabojiet lūdzu:
  atspūguļots
  televīzoru

  Uldis M.
  02.09.2016 12:11

  Nu ar Lasvegasas Freemont ielas 457m garo oled tuneli varenībā sacensties nevar, toties pikseļu blīvums gan ir ievērojami lielāks.

  Reklāma