Web Analytics
More
  Reklāma

  IFA 2016: Jaunie LG OLED televizori atbalsta pilnu HDR formātu klāstu

  Jaunākie raksti

  LG Electronics (LG) sadarbībā ar vadošiem raidsabiedrībām un satura nodrošinātājiem IFA 2016 izstādes ietvaros demonstrēs HDR tehnoloģijas spēku. Jaunos LG OLED televizoros tiks rādīts saturs, kas pārveidots, izmantojot visus trīs šobrīd tirgū pieejamos HDR formātus: Dolby VisionTM HDR, HDR10 un Hybrid Log Gamma.

  LG OLED televizori jau šobrīd atbalsta gan atvērtā formāta HDR10, gan Dolby VisionTM formātu, kuriem priekšroku dod filmu veidotāji un saturu nodrošinātāji visa pasaulē. Visas lielākās kinostudijas ir apņēmušās atbalstīt Dolby VisionTM kinoteātru filmām, un liela daļa saturu nodrošinātāju to noteikuši par savu noklusējuma formātu straumēšanas pakalpojumiem.

  Reklāma

  LG un tā partneri izstādē IFA veiks vairākas HDR demonstrācijas, no kurām viena ietvers HLG satura pārraidi, izmantojot ASTRA satelītu tīklu un British Broadcasting Corporation (BBC) virszemes pārraides sistēmu. HLG ir jaunais HDR standarts, kuru kopīgi izstrādājuši BBC un Japānas NHK, lai sniegtu iespēju raidsabiedrībām ar kabeļiem veikt HDR pārraides un nodrošināt augstas kvalitātes straumēšanas tiešraides saturu, padarot HLG par lielisku izvēli HDR pakalpojumu pārraidei.

  Izstādē IFA 2016 LG būs arī pirmais uzņēmums, kas sabiedrībai demonstrēs HDR tehnoloģiju, apvienojot augstu kadru nomaiņas ātrumu (HFR) ar HLG saturu. LG sadarbosies ar BBC un Eiropas Raidorganizāciju apvienību, lai demonstrētu HFR HLG saturu, kas ir savietojams gan ar MPEG DASH (IP straumēšana), gan DVB-T2 pārraides sistēmām. HFR ir jauna tehnoloģija, kas uzlabo Ultra HD attēlu kvalitāti, palielinot kadru skaitu sekundē, no 24 kadriem uz maksimums 100/120. Šis uzlabotais kadru nomaiņas ātrums nodrošina plūstošākas un reālākas kustības ekrānā.

  „Pateicoties vēl nepieredzētai tehnoloģiskajai elastībai, LG OLED televizori piedāvā tirgū šobrīd, kā arī nākotnē, vismodernākās HDR iespējas,” norāda LG Home Entertainment Company prezidents Braiens Kvons. „Nākotnes HDR tehnoloģija nodrošinās iespēju plašākam patērētāju lokam izbaudīt bagātīgu HDR saturu, neskatoties uz izmantoto formātu.”

  Izstādes IFA 2016 apmeklētāji tiek aicināti apmeklēt LG stendu Messe Berlin 18. zālē no 2. līdz 7.septembrim, lai pašiem izbaudīt HDR saturu OLED televizoros.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma