Reklāma

Pusgadu pēc atklāšanas iedzīvotāji Lattelecom e-veikalu ierindo starp TOP3 tehnikas internetveikaliem

Jaunākie raksti

“Google Phone” lietotāji varēs automātiski ierakstīt zvanus no svešiem numuriem

Janvāra sākumā baumu līmenī klajā nāca informācija par to, ka lietotnes "Google Phone" izmantotāji kaut kad tuvā nākotnē varētu...

Programmatūras kļūdas dēļ “Mustang Mach-E” elektriskais krosovers var kļūt neiedarbināms

"Ford" elektriskais krosovers "Mustang Mach-E" programmatūras kļūmes dēļ var palikt ar tukšu 12V akumulatoru, kas savukārt var novest pie...

Izziņots OnePlus Nord LE – nopirkt to nevar, var tikai laimēt

OnePlus atkal atgriezies ar it kā jauna, bet jau kaut kur redzēta OnePlus Nord LE viedtālruņa izziņošanu. OnePlus Nord...

64-bitu Google Chrome Android versijai vajadzēs 8 GB RAM

Apple ar iOS 11 jau 2017. gadā pārlēca uz 64-bitu lietotnēm, tur izstrādātājiem nebija nekādas teikšanas - vai nu...

Pērtiķis ar implantētu “Neuralink” čipu tikai ar prātu spēj dzenāt bumbiņu (video)

Īlona Maska vadītais uzņēmums "Neuralink", kas koncentrējas uz mikroshēmu izstrādi, kuras spēj savienot smadzenes ar datoriem, nācis klajā ar...

Tikai pusgadu pēc atklāšanas iedzīvotāji Lattelecom e-veikalu ierindojuši starp TOP3 tehnikas internetveikaliem Latvijā, domājot par portatīvā datora un jaunākās paaudzes TV iegādi. Kopumā lattelecomveikals.lv jau sasniedzis 27% no uzņēmuma kopējā mazumtirdzniecības apgrozījuma, liecina uzņēmuma rezultāti un veiktās iedzīvotāju aptaujas.

“Lattelecom ir ne vien lielākais televīzijas un interneta pakalpojumu sniedzējs, bet arī mūsdienīgas tehnikas tirgotājs. Tādēļ pagājušā gada nogalē pieņēmām lēmumu paplašināties, atverot interneta veikalu. Pusgada pastāvēšanas laikā www.lattelecomveikals.lv ierindojas starp vadošajiem tehnikas e-veikaliem Latvijā. Kopumā sešu mēnešu laikā mazumtirdzniecības biznesa ieņēmumi ir četrkāršojušies,” rezultātus skaidro Lattelecom komercdirektors Gusts Muzikants.

Kā liecina Lattelecom veiktā iedzīvotāju aptauja, pirms tehnikas iegādes vairāk nekā puse Latvijas iedzīvotāju vienmēr izvērtē tehnikas pārdevēja reputāciju. Iedzīvotāji uzskata, ka tehnikas pārdevējam jābūt uzticamam (61%), jānodrošina plašs preču klāsts (42%) un jābūt atpazīstamam (39%).

“Kopējam tehnikas piedāvājuma klāstam paplašinoties, arvien lielāku nozīmi iegūst pakalpojuma sniedzēja uzticamība, papildus serviss un tehnikas iegādes nosacījumi. Rūpīgi sekojam tendencēm, lai veikalu preču klāsts atbilstu patērētāju vajadzībām un tehnikas lietošanas paradumu maiņai,” piebilst G. Muzikants.

Atbilstoši Lattelecom aptaujas datiem, televizora iegādē cilvēki par būtiskākajiem izvēles kritērijiem atzīmē ekrāna izmēru (60%), funkcionalitāti un papildu iespējas (60%), kā arī ekrāna izšķirtspēju. Datoriem nozīmīgākais ir tā atmiņas apjoms (63%), kam seko funkcionalitāte (56%) un baterijas darbības ilgums (41%). Savukārt telefoniem nozīmīgākais ir baterijas darbības ilgums (56%), un tikai tad funkcionalitāte (53%) kā arī atmiņas apjoms (52%).

Interesanti, ka ekrāna izmērs un izšķirtspēja, ko visbiežāk akcentē tehnikas ražotāji, iedzīvotājiem ir būtiskāka tieši TV iegādē (attiecīgi 60% un 45% aptaujāto), taču mazāk būtiska datoriem (37%, 31%) un telefoniem (35%, 28%). Vīrieši biežāk nekā sievietes lielāku uzmanību pievērš tehnikas (televizora, datora, telefona) ekrāna izmēram un izšķirtspējai, kā arī preču zīmolam. Savukārt dāmām nozīmīgāka ir ierīces energoefektivitāte, dizains un krāsa, kā arī datoru un telefonu atmiņas apjoms.

Lattelecom saviem klientiem piedāvā arī bezprocentu dalītā maksājuma iespējas, kas ļauj iegādāties preci uz nomaksu un veikt maksājumus par to ilgākā laika periodā. Šo iespēju atzinīgi novērtē un izmanto vairāk nekā 80% Lattelecom klientu – tehnikas pircēju.

Kopumā mazumtirdzniecības segmenta attīstībā šogad Lattelecom plāno investēt aptuveni trešdaļu miljona eiro. Uzņēmums šogad atvēris trīs jaunus veikalus Cēsīs, Dobelē un Saldū, kā arī modernizējis četrus esošos. Visā Latvijas teritorijā jau darbojas 18 Lattelecom veikali.

Aptaujas veiktas 2016.gada vasarā, sadarbībā ar GfK Custom Research Baltic (1226 respondenti) un draugiem.lv (1057 respondenti).

2016-08-24_1413

Reklāma

4 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Lapsinieks

noticēju un aizplēsu iepirkties.

Mahmuds

Besī šādi reklāmraksti! Tad ielieciet visu TOP 3 vai TOP 10! Patiesībā šajā veikalā ir visai augstas cenas. Daudzi iepērkas, jo var dabūt uz nomaksu, kas kārtējo reizi apliecina mušu valsts iedzīvotāju zemo labklājības līmeni :( !

Krotow

Pamēģiniet tur iepirkties uz nomaksu, ja esiet Lattelecom sakaru pakalpojumu un/vai ITV klients un kaut reizi esiet nokavējuši rēķina apmaksas termiņu. Patiešām, pamēģiniet :P

kristaps

Pirmo reizi par ko tādu dzirdu… Bet zinot kārtējo ‘veikalu’ cenas precēm vismaz 2x augstākas nekā var no normāliem iveikaliem pasūtīt. (cik būts fiziskā ltc veikalā)

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: