Web Analytics
More
  Reklāma

  Google sodīs lapu uzturētājus par agresīvām, izlecošām reklāmām

  Jaunākie raksti

  Google ir tikko izziņojusi vairākas izmaiņas viedierīču meklēšanas rezultātos. Pirmkārt tiks likvidēta “mobile-friendly” pazīme, kas izcēla tīmekļa lapas ar ērtu satura apskati viedierīcēs. Otrkārt, sākot no nākamā gada 10. janvāra, Google uzsāks sodīt tās tīmekļa lapas, kas demonstrē agresīvas pop-up reklāmas.

  Google uzsver, ka mājaslapas ar uzmācīgām reklāmām tiks pazemināts meklēšanas rezultātu parādīšanas kārtas numurs. Tādējādi agresīvu reklāmu rādītāji no pirmajiem meklēšanas rezultātiem var “pārvākties” pat uz tālākām rezultātu lapām. Šādu sodu saņems arī tie, kuri reklāmām izvēlēsies mazāko iespējamo “X” reklāmas aizvēršanai.

  Reklāma

  Iepriekš Google ir līdzīgi sodījusi lapas, kas uzspiež lietotņu uzstādīšanu lapas apskates laikā. Google statistika rāda, ka “mobile-friendly” pazīme vairs nav aktuāla, jo 85% no meklēšanas rezultātos redzamajām lapām ir draudzīgas viedierīču ekrāniem.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  x
  31.08.2016 19:38

  vēl varētu no rezultātu saraksta izpiļīt laukā lapas, kas tikko atvērtas, sāk atskaņot mūziku….nu pie joda tos melomānus.

  Reklāma