Amazon.com Inc. (Amazon) ir paziņojis, ka pirmdien panākta vienošanās ar Lielbritānijas valdību, kas paātrinās bezpilota lidaparātu piegādes procesa uzsākšanu klientiem. Amazon plāno uzsākt piegādes pa gaisu jau nākamajā gadā, visas nepieciešamās atļaujas no Lielbritānijas Civilās aviācijas aģentūras esot iegūtas vai vismaz apstiprinātas.

Amazon bezpilota lidaparātu piegādes serviss virzās uz priekšu milzīgiem soļiem. Izmantotais bezpilota lidaparāts ir spējīgs pacelties gaisā vertikāli, bet atlikušo ceļu tas lido kā lidmašīna, samazinot enerģijas tēriņus un palielinot apkalpojamo attālumu.

ASV Federālās aviācijas pārvalde pagājušajā mēnesī paziņoja, ka dronu piegādes servisu darbību būtu jāregulē ar atsevišķiem noteikumiem un likumiem. Wal-Mart Stores Inc. jau paspēja izziņot, ka uzņēmums ir gatavs ASV teritorijā uzsākt paku piegādes ar droniem tuvāko 6 līdz 9 mēnešu laikā, tikai atliek sagaidīt ASV valdības atļauju.

 

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Krotow

Nez kāds būs paku nobirums pa ceļam no sadursmes ar putniem un medniekiem-vācējiem.

digitalk

visdrīzāk nobirums būs mazs, iekļausies apdrošināšanas polisē. plēsīgie putni no pilsētām izvairās un parastie tinas malā vai nevar/negrib tik augstu lidināties. visādi žuļiki – tikai, ja uzzinās, ko piegādā. kāda jēga dzenāties pēc rozā zeķubiksēm, benzīnā notērēs vairāk :)

reklāma ir superīga, vecais orangutāns lieliski atstrādā savu naudu Amazonam – ‘sort of a football, that you play with your feet’, laikam laba komanda novākta vai baidās, ka viņš kādam var iedot bietē :D

ps. propellerus gan derētu aizsargāt ar režģi.

x

paskaties cilvēka veikto same day piegādi ko šodien bija ielicis petapikselis :))

ja drons arī svaidīs pakas, tad aiz tā nestāvēs izniekoti tūkstoši evolūcijas gadu.