Web Analytics
More
  Reklāma

  Android Nougat nestartēsies ar ļaundabīgu programmatūru viedtālrunī

  Jaunākie raksti

  Lai palielinātu Android operētājsistēmas drošību, Google jaunajai Android 7.0 Nougat operētājsistēmai iebūvēs ļaundabīgās programmatūras pārbaudi, kas darbosies startēšanās laikā. Līdz Marshmallow operētājsistēmai bija ieviesta līdzīga ielādes procesa pārbaude, tomēr tikai Marshmallow uzsāka ziņot par ļaundabīgu programmatūru tālrunī.

  Google uzsver, ka Android Nougat pārbaude startēšanās laikā būs daudz stingrāka. Ja Android Nougat atradīs kādu sistēmas kaitēkli, operētājsistēma vienkārši atteiksies startēties, tā ieies tā dēvētajā “safe mode”. Tas pats notiks, ja startēšanās laikā operētājsistēma konstatēs izmainītas sistēmas datnes.

  ReklāmaAdvertisement

  Vairumam Android Nougat lietotāju šāda pieeja nozīmēs nedaudz lielāku ticību viedtālruņa “tīrībai”. Visticamāk, lielākās problēmas tiks radītas visiem tiem, kuri vēlēsies atvērt root piekļuvi, uzstādīt pielāgotas Android Nougat operētājsistēmas versijas un veikt līdzīgas darbības. To varēs paveikt tikai tiem viedtālruņu modeļiem, kas jau no rūpnīcas nāk ar atvērtu sistēmas ielādētāju (sāknēšanas programma, angliski bootloader), vai arī ražotājs to atļauj atvērt.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Prusljix
  21.07.2016 09:10

  …vai arī to vienkārši ņems un atvērs ar spēku ;) Kā ,piemēram, ar LG G3. Ja tālrunis būs pietiekami populārs- ne ar ko viņu nenoslēgsi. Vienmēr būs kādi caurumi, kuru vērīgas acis atradīs.

  Reklāma