Amazon jau kopš Kindle e-grāmatu lasītāju pirmsākumiem piedāvā par pāris dolāriem samazināt e-lasītāja cenu, bet lasītāja slēgekrānā tiek demonstrētas reklāmas. Tieši šī pati ideja tiks izmantota vairākos Amazon pārdotos Android viedtālruņos, kas nav piesaistīti mobilo sakaru operatoram.

Jaunā Amazon reklāmu programma jau uzākusi darbību ASV, tur par samazinātām cenā var iegūt BLU R1 HD un Motorola Moto G4 modeļus. Abiem viedtālruņiem cena samazināta par 50 dolāriem, to cenas ir attiecīgi 49.99 un 149.99 dolāri pēc atlaides piešķiršanas.

Pretī Amazon sagaida, ka lietotājs lūkosies uz slēgekrānā parādītām reklāmām. Tiek ziņots, ka pagaidām reklāmu saturs ir neuzmācīgs, bet nekad nevaram būt droši, ka Amazon neuzsāk agresīvāku reklāmu izvietošanu viedtālruņos. Viedtālruņu iegādes nosacījumos atrodama informācija, ka tajos varētu būt uzstādītas arī citas reklāmas lietotnes.

5
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
KasparsxdigitalkKristaps SkutelisAgriic Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Agriic
Guest
Agriic

Norūtojam -> uzliekam custom romu un problēma atrisināta..

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Teica tipisks Austrumeiropietis :D

digitalk
Guest
digitalk

un kas būs, ja kastoma nebūs? piemēram, kā Samsung Galaxy Xcover3.

x
Guest
x

es nez…manuprāt, ja rāda reklamas, tad cenai jābūt nevis par 1/3 zemākai, bet vispār simboliskai, tur 5 naudiņas un tad var arī skatīties reklāmas. Vai sasaistīt reklāmu daudzumu ar cenu, varbūt tā. Mazāka cena – vairāk reklāmu, un otrādi. Patiesībā brīnos, ka tas jau sen nav ieviests.

Kaspars
Guest
Kaspars

Bija taču viens mūsu pašu bāliņš, kuram bija ideja dāļāt lētā gala planšetes par brīvu – vērtību atpelnot ar reklāmu neizslēdzamu tramslēšanu..staigāja pičodams investoriem, bet mekādu naudu laikam tā arī nedabūja..