Ja meklē USB zibatmiņā ievietotu, šifrētu operētājsistēmu, tad Secure-K būs pareizā atbilde. Uzņēmuma Mon-K (izrunājas tas kā /ˈmʌŋki/ , gluži kā angliski vārds “monkey”) izveidotā Secure-K operētājsistēma ļauj ievietot USB zibatmiņu jebkurā datorā un iegūt droši izmantojamu darbstaciju. Nekāda papildus programmatūra datorā nav jāuzstāda.

Secure-K operētājsistēma tiek startēta tikai pēc PIN koda ievades, protams, arī pati operētājsistēma ir slēgta ar paroli. Secure-K operētājsistēmā jau ir iebūvēti droši čata, video, VOIP rīki, anonīmas tīmekļa pārlūkošanas iespējas, ofisa produkti un iespēja sinhronizēt dokumentus ar Mon-K mākoņdatu glabātuvi. Drīzumā tiks piedāvāti arī šifrēti e-pasta pakalpojumi.

Sagaidāms, ka pie pircējiem Secure-K operētājsistēma nonāks oktobrī. Secure-K operētājsistēmas USB zibatmiņas būs pieejamas gan privātpersonām, gan arī uzņēmumiem. USB zibatmiņas būs iegādājamas ar 8 GB līdz 256 GB ietilpību. Pagaidām nav izziņota Secure-K operētājsistēmas cena.

2
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Usinssdigitalk Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
digitalk
Guest
digitalk

> iespēja sinhronizēt dokumentus ar Mon-K mākoņdatu glabātuvi

visu labu, NSA.

Usinss
Guest
Usinss

Pēc gada ja tā fleška būs dzīva, pin būs nolasāms no padilušajiem taustiņiem. Sry, ja uz mākoni stum, tad nav droš jebkurā gadījumā pasākums. autonoms ofline ir drošs un nekā savādāk.