Šis gan ir noderīgi! Twitter ir izlaidis jaunu mobilo aplikāciju Engage, kas kalpo kā noderīgs palīgrīks cilvēkiem, kas aktīvi lieto šo saziņas servisu. Engage aplikācija pagaidām ir pieejama tikai iOS ierīcēm un to slavenības, kā arī citi aktīvi Twitter lietotāji var izmantot, lai labāk saprastu kāds saturs vislabāk “darbojas”. Proti, uz kādiem tvītiem, attēliem vai video cilvēki visvairāk reaģē atbildot, retvītojot, vai “laikojot” ziņu.

Diemžēl Engage neatradīsim kopējo ziņu plūsmu, jo aplikācija koncentrējas uz darbībām ar mums uzdotajiem jautājumiem, kā arī mūsu pašu veidoto saturu.

Lietotnes saturs ir sadalīts trīs kategorijās. Engage sadaļā mēs atradīsim informāciju par to kādi cilvēki mums ir sākuši sekot, kādos tvītos citi mūs ir pieminējuši un kā ar mums ir komunicējuši verificētie lietotāju konti. Understand sadaļā redzēsim statistikas informāciju par mūsu aktivitātēm un varēsim novērtēt, cik iesaistošu saturu esam radījuši pēdējā laikā. Savukārt, Posts sadaļa ļauj analizēt katra konkrēta tvīta (fotogrāfijas vai video) iesaistes līmeni.

Žēl, ka Engage pagaidām nav pieejams Android ierīcēm, jo joprojām nespēju nolikt skapī Huawei P9 un atgriezties pie iPhone, bet ar divām ierīcēm žonglēt nav diez ko ērti.

Starp citu, kā tu lieto Twitter? Lasi un atbildi no Twitter tīmekļa vietnes vai izmanto kādu datora/mobilo aplikāciju? Ja atbilde ir apstiprinoša, tad kādu? Es pats esmu pārliecināts paša Twitter oficiālās aplikācijas fans uz Android un iOS mobilajām ierīcēm, bet datorā gan izmantoju lielisko Tweetbot.

IMG_3142 IMG_3141 IMG_3143

Reklāma

12
Leave a Reply

avatar
4 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Kristaps SkutelisPurvaVelnsUsinssdrunk sausageKrotow Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Krotow
Viesis
Krotow

Slavenībām būs vēl viens iemesls arvien vairāk attālināties no realitātes.

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Kāpēc? Definē kas ir realitāte.

Krotow
Viesis
Krotow

Skatoties, ko raksta tikai viņiem un par viņiem, ar laiku par sevi radīsies viedoklis, kas ir atšķirīgs no tā, ko par viņiem domā patiesībā. Īpaši, ja blakus nebūs neviena, kas uz šo faktu norāda īpaši.

PurvaVelns
Viesis
PurvaVelns

Jūties slavenība?

tak nes apakaļ uz LMT to aifonu… nafig zemē katru mēnesi nosviest pussimc rubļu?

Briedis
Viesis
Briedis

Man Kristaps ir slavenība. “Kursorjomas” slavenība :) Kursorā iegriežos katru dienu. Katrā ziņā daudz biežāk, nekā RedTube.

PurvaVelns
Viesis
PurvaVelns

kas ir redtube?

Krotow
Viesis
Krotow

Ak naivais nesamaitātais jaunietis :D

drunk sausage
Viesis
drunk sausage

Dildo atkarīgajiem twitterastiem?

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Drīzāk noderīgs rīks tiem, kam svarīga analītika, lai saprastu kāds saturs “strādā” labāk. Tipiski tie ir uzņēmumu konti vai “slavenības”, kam Twitter ir nozīmīgs saziņas kanāls ar savu auditoriju.

Usinss
Viesis
Usinss

Ķipa šis ir tam, lai Tu savu viedokli pakārtotu tam, kā patīk tautu masām pelēkajām un sāktu trendot? Nezinu vai tas ir tas kas vajadzīgs. Tad jau tādām kardašinām tik pašbildes ar pēcpusi jāliek un misija izpildīta….

PurvaVelns
Viesis
PurvaVelns

very very wrong. ir daudz gītākas pēcpuses ko aplūkāt.

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Protams, mīlīt, Kardašjanām ir jātvīto to, ko sagaida (un saprot) viņu auditorija. Tas ir bizness.