Microsoft ir izdomājis ļaunu plānu, lai vilinātu Apple lietotņu izstrādātājus savos apkampienos. Uzreiz pēc Apple Worldwide Developers Conference (WWDC) 2016 norises Microsoft piedāvās netālu WWDC no norises vietas iepazīsties ar saviem jaunumiem, kā arī nodrošinās bezmaksas uzkodas un dzērienus.

Pēc Apple WWDC 2016 Microsoft parādīs darbībā Test Cloud Wall, kā arī pastāstīs vairāk par Xamarin Playground. Microsoft vēlas lietotņu izstrādātājiem parādīt Xamarin izstrādes rīku kopumu, kas atvieglo lietotņu izveidi dažādām operētājsistēmām. Tādējādi Apple iOS izstrādātāji savas lietotnes varētu vienkārši pielāgot izmantošanai Windows 10 Mobile operētājsistēmā.

Apple WWDC 2016 izstrādātāju konference norisināsies nākamajā nedēļā (no 13. līdz 17. jūnijam) Sanfrancisko. Sagaidāms, ka tiks izziņotas jaunas iOS, Mac OS X, watchOS un tvOS versijas. Iespējams, ka Apple Mac OS X pārdēvēs par MacOS.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
9 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
KKTK

Bet kāpēc lai neaizietu par brīvu paēst un paņirgāties? :D

Artis Abols

Haļavna paika ir forši, bet tur ļaudis ir samaksājuši 1600 dolārus par iespēju aplaudēt līdz rokas jēlas, droši vien viesnīcas un lidojumi arī nav par velti.

digitalk

restepa tev par bildi :D

PurvaVelns

paņirgāties par sevi?

crazynol

Par ko ņirgāties? Par Apple ‘inovācijām’ protams varētu smieties vēderus turēdami, bet kas smieklīgs varētu būt xamarin prezentācijā, nevaru pat iedomāties. Rakstā ir kļūda – windows phone? Nu cik var maldināt tautu? MS ir noracis šo OS un neko tai netaisās veidot, turpretī ir Windows. Vienkārši Windows. Windows 10 = PC, Mobile, XBOX, HoloLens, Surface Hub, un citi. Kārtējo reizi apstiprinos par jūsu nekompetenci. Ja Apple rīkotu šādu “ballīti” pēc, piemēram, Microsoft /Build, jūs viņus celtu dieva vietā un rakstītu, cik inovatīvi un gudri, jo Xamarin nozīmē aplikācijas uz Android, iOS un Windows bez liekām pūlēm. Varbūt ja Apple šādi… Read more »

Kristaps Skutelis

Atlikt piesiešanos! Windows Phone kļūdu atzīstam un salabosim.

digitalk

atzīsti arī frāzi ‘jums, lielākajam IT ziņu portalālam LV’ un sāc gatavot party ar piemiņas godalgām :)

Kristaps Skutelis

Nevajag pārspīlēt! Man labpatīk Kursoru uzskatīt par foršāko tehnoloģiju blogu Latvijā :)

KKTK

Man M$ izsktās pēc centieniem lēkt ārā no biksēm radot baigās inovācijas, kas tāpat neiedzīvojas dēļ kaut kādiem zemūdens akmeņiem vai vienkārši M$ politikas.