Domājot par vecākiem, kuriem darba vai citu iemeslu dēļ bieži nākas atrasties ārpus mājām, Samsung izstrādā īpašu aplikāciju “Bedtime VR Stories”. Tā ļaus virtuālajā vidē nolasīt un ar bērniem interaktīvi izspēlēt vakara pasaciņu.

Ikviens vecāks zina, ka bērniem vakara stāstu laiks ir īpašs un ļoti gaidīts rituāls, jo paši kādreiz bijuši klausītāja lomā. Tas ir mirklis, kad vecāki velta nedalītu laiku bērnam, taču nereti dažādu apsvērumu dēļ to nākas liegt gan sev, gan atvasei. Jaunā “Bedtime VR Stories” aplikācija pierāda, ka šādos brīžos tehnoloģijām ir milzīgs potenciāls pārvarēt šķēršļus un satuvināt arvien vairāk ģimeņu.

“Bedtime VR Stories” apvieno virtuālās realitātes sniegtās iespējas ar balss ierakstu pārraidīšanas (VOIP) tehnoloģiju. Lai izmantotu šo platformu, vecākiem un bērniem katram nepieciešama Samsung Gear VR virtuālās realitātes ierīce, kuras sasinhronizējot abi var vienlaikus baudīt vienu un to pašu saturu, kā arī sarunāties.

Pasaku platformā iespējams apskatīt trīs maģiskas vietas – Arktiku, kur bērnus ar jauniem stāstiem iepriecina draudzīgs pingvīns, tam seko brauciens aizvēsturiskajā dinozauru ērā, bet noslēgumā robota pavadījumā iespējams doties muzikālā lidojumā kosmosā. Atbilstoši stāstam bērna virtuālo ierīci iespējams izdekorēt ar pasaku tēliem – pingvīnu, dinozauru vai robotiņu. Paralēli izklaidējošiem elementiem, stāsti izceļ arī kopā būšanas un ģimenes vērtības.

Aplikācija šobrīd ir izstrādes stadijā, un tā aktīvi tiek testēta vairākās ģimenēs Lielbritānijā.

4
Leave a Reply

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
ValtersPurvaVelnsKKTKx Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
x
Guest
x

Pieaugušo aplikācija saucas Netflix….

KKTK
Guest
KKTK

Mūsu modernajā pasaulē tēva jau bērnam laikam nav :|

PurvaVelns
Guest
PurvaVelns

b***… bērniem vajag vecāku klātbūtni, nevis pasakas

Valters
Guest
Valters

Jauki un skaisti, vienīgi kādu iespaidu uz acu veselību ilgtermiņā atstāj šīs VR brilles?
Šis, protams, ir solis tālāk, lai dotu vēl vienu iespēju samazināt vecāku nepieciešamību, tādēļ ar nepacietību gaidām Samsung bērnu virtuālās audzināšanas inkubātorus!