Reklāma

Pie Message projekts mēģinās Android izmantotājiem piedāvāt iMessage

Jaunākie raksti

“Tesla” nerealizētā peļņa no ieguldījumiem “Bitcoin” sasniegusi vienu miljardu dolāru

Izskatās, ka "Tesla" ieguldījumi bitkoinos vainagojušies panākumiem un pašreiz nesuši pat ļoti saldus augļus. Kompānija janvāra beigās veica ievērojamu...

“IFA Berlin 2021” tehnoloģiju konference tiek plānota kā pilnvērtīgs klātienes pasākums

"IFA Berlin" tradicionāli ir ļoti gaidīts un vērienīgs pasākums, kurā iespējams uzzināt par aktuālāko plaša patēriņa elektronikas un sadzīves...

Turcija aizliedz maksājumus ar kriptovalūtām

Turcijas Republikas Centrālā banka piektdien nākusi klajā ar nepatīkamu vēsti ikvienam šīs valsts kriptovalūtas lietotājam. Sākot ar 30. aprīli...

“Google Earth” piedāvā video, kas parāda vietas ģeogrāfiskās izmaiņas 37 gadu garumā

"Google" savam pakalpojumam "Google Earth" pievienojusi jaunu funkciju "Timelapse", kas ar interaktīvu video palīdzību ļauj redzēt, kā gadu gaitā...

Jaunākā “F1 2021” videospēle gaidāma 16. jūlijā

Pagājušā gada izskaņā notika pietiekami liels darījums videospēļu nozarē, kad Electronic Arts iegādājas citu videospēļu radītāju Codemasters par 1,2...

Pie Message ir interesants, nedaudz no pieņemtajiem standartiem atšķirīgs atvērtā pirmkoda projekts, kas cenšas Android lietotājiem nodrošināt Apple iMessage izmantošanas iespējas. Tomēr pastāv vairākas nianses, kas varētu Pie Message nogalināt saknē.

Pie Message idejas pamatā ir Mac datora izmantošana par iMessage serveri – Pie Message nosūtīs ziņu uz Mac datoru, kas to tālāk pārsūtīs uz iMessage servisu. Tādējādi Apple nav iespēju šādu iMessage darbināšanu apturēt. Šobrīd Pie Message spēj saņemt ziņas, bet nespēj tās nosūtīt, pastāv arī iespēja, ka Apple ar Mac OS X operētājsistēmas jauninājumu liedz darbināt Pie Message.

Diemžēl ne katram ir pieejams Mac dators. Nevajadzētu arī piemirst, ka mums jau tiek piedāvātas iMessage alternatīvas, piemēram, WhatsApp saziņas serviss, kas ir bez problēmām pieejams visām mobilajām operētājsistēmām, un pat darbināms galddatoros.

Reklāma

32 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
32 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
PurvaVelns

Atceros, ka man viena mākslEniece aifoniste mēģināja iestāstīt, ka imessāž ir par brīvu. viņa nepadevās, līdz brīdim, kad vecāki pārtrauca apmaksāt mobilā rēķinus.

apsprāgs viņi visi un paliks tikai vacaps.

Kristaps Skutelis

Kas tas par komentāru? iMessage ir par brīvu. Tāpat kā WhatsApp un tamlīdzīgi mesendžeri. Kamēr “neapsprāgs” Apple fiziskie produkti, nekur nepazudīs arī iMessage.

PurvaVelns

ek… jā – pamatdomu neuztvēri. un neizlasīji uzmanīgi. skaidrs, ka pašas programmas lietošana ir par brīvu. un savā laikā apple reklamēja ka par brīvu bet BEZ disklaimera, ka jāmaksā par mobilajiem datiem. un tad man arī centās iestāstīt, ka viss ir par brīvu. Manuprāt, diezan skaidri uzrakstīju.
a nosprāgs tāpēc, ka vienkāršāk ir izmantot vienu servisu, kas atbalsta visas platformas. zinu divus rūdītus aifonistus, kas pilnībā pārgājuši uz vacapu.

Kristaps Skutelis

Tu tagad āksties vai nopietni runā? Datu plāns telefonā taču ir pašsaprotama norma. Pie tam Latvijas telco apstākļos pat vairs dati nav jāskaita, jo flatrate tarifi ir lēti kā smiltis. Tāpēc, jā, cut the crap!

P.S. Par to otro daļu, ka ērtāk lietot vienu servisu (kurā ir “visi” draugi) pilnībā piekrītu. Neba lietotājs pats nosaka kādu saziņas servisu izmantot. To nosaka tas, kuru servisu izmanto vairums viņa draugu un paziņu. Mūsu pusē tas tik tiešām visdrīzāk ir WhatsApp.

PurvaVelns

klau, bez krepa. Tu laikam dzīvē satiec tikai gīkus. man gadās arī cilvēki parastie. vot – meitene izlasīja, ka par brīvu un viss. PAR BRĪVU! OK, tas bija pirms 4 gadiem, bet tas jau nemaina domu – cilvēks parastais lielākoties vienkārši NERUBĪ. šajā gadījumā – nerubī, ka tie mesedži ir DATI, pat bez foto un citiem mēsliem. saproti? sms tak NAV dati klasiskā izpratnē. Un ja tev ražotājs saka: mūsu īpašais ziņu srviss ir par brīvu – tad tas ir nekas vairāk par ziņu servisu par brīvu. Meitene man pat vēra vaļā apple lapu un ar putām uz lūpām mēģināja… Read more »

Kristaps Skutelis

Nē, nav gan ņirdzīgi. Nu neesi arī tu visszinošs un noteikti ir kaut kāda tēma, kuru nepārzini. Tāpēc nevajag smieties par citiem cilvēkiem, kuriem labāk varētu iemācīt kaut daļiņu no savām neizmērojamām zināšanām.

PurvaVelns

ir man tāds kreņķis – daudz zināt. un par iemācīšanu ir tā kā ir… pietiek ka kaut kas notiek – kāpēc – tas neinteresē. believe me.

kreatins

Nav par brīvu? Cik tieši ir jāmaksā konkrēti par iMessage izmantošanu? Tam nav nekāda sakara ne ar mob.oper. rēķinu, ne arī ar to, ka šī “samaksa” ir it kā iekļauta iPhone vai iPad cenā. Par pašu iMessage izmantošanu nav nekas jāmaksā!

Ja tas bija trollings, tad pārāk bērnišķīgs.

PurvaVelns

izlasi augstāk manu komentāru Kristapam.

kreatins

No Apple puses iMessage ir par brīvu. Tas, ka kāds operators no tevis prasa samaksu par interneta lietošanu, viņus tas neinteresē, jo ir par brīvu. Cilvēks var pieslēgties pie publiska wi-fi un sūtīt ziņas cik tik uzlien. Izlasīju tavu komentāru, domu sapratu un daļa taisnības ir, taču ar tādu loģiku var pilnīgi pie visa piesieties. Tik pat labi tas bezmaksas publiskais wifi nav bezmaksas, jo kādam taču tas rada izmaksas – jāpērk tehnika, jānodrošina infrastruktūra un interneta pieslēgums. Pēc šādas loģikas mēs arī par gaisu maksājam. Liec lietā savu enerģiju lietderīgāk, piemēram, palīdzot cilvēkiem kļūt gudrākiem tehnoloģiju zinā, kā Kristaps… Read more »

PurvaVelns

ja tu saki – tas ir par brīvu, tad jābūt disklaimerim. ja man iedod banka bukletu, kur rakstīts, ka bankomātā ir “bezmaksas naudas izņemšana” tad gribas iet pieprasīt savu bezmaksas naudu. Un lamāt twiterī Stendžu par kārtējo reklāmas šedevru. Konkrēto cilvēku par instagramu tajā topikā neapsmēju, bet paskaidroju, ka tam nav nekāda sakara ar forstaču. Te minēju kā piemēru.

Kristaps Skutelis

Šādam disklaimerim?

PurvaVelns

tieši tā. un pirms 4 vai 5 gadiem tādu disklaimeri apple lapā atrast nevarēja. bija jāpieliek nenormālas pūles iestāstīt, ka jāmaksā par datiem. atceros, ka pat zvanījām uz LMT. Tajā laikā vēl nebija visādu “neatkarību”. Un tā problēmas sakne šajā gadījumā ir tas, ka pats Stīvs teica, ka tas ir par brīvu. Medžik.

Kristaps Skutelis

Vot, neticu, ka pie produkta apraksta vai citos pavadošajos materiālos nebija nekādas norādes, ka ziņojumi tiek pārsūtīti izmantojot datu pārraides pakalpojumus nevis ar pliku Dieva mīlestību. Es arī nedomāju, ka tagad varēsi pierādīt pretējo.

PurvaVelns

skaidrs, ka nevaru. hvz, varbūt kaut kur bija. situācija bija dramatiska – to atceros. bet tas draugiem elvē kantoris, kas piedāvāja horoskopus un citu h**ņu, ar sākumā nekur nelika disklaimeri, ka katru nedēļu ielidosi pa piečuku. Katram projektiņam vajag sākuma kapitāla savākšanas posmu :D Tas tā, tēlaini runājot. Nav jau svarīgi – ir vai nav tas disklaimeris kaut kur maziņiem burtiem. Šajā gadījumā a) cilvēki mēdz nelasīt disklaimerus b) cilvēki tic tam, ko saka reklāmās (mainījies ir VISS! – kruta, ne?) c) galu galā – vecais teiciens par bezmaksas sieru joprojām nav atcelts.

Kristaps Skutelis

Tātad, visu šo mūsu garo diskusiju var novienkāršot uz patiesību, kas bija skaidra pat mūsu tēvu tēviem – “Neesi idiots un tevi mazāk apjās!”

PurvaVelns

tagad sanāk nesmuki – ka TU kādu iedzīvotāju daļu sauc par idiotiem, tā vietā lai dalītos ar savām zināšanām.

Kristaps Skutelis

Tieši to mēs šeit Kursorā daram (un es citos savos blogos arī iepriekš) jau pāris pēdējos gadus atšķirībā no daiļdi*šanas komentāros, kas ir tava galvenā specialitāte :)

PurvaVelns

nu bez daiļdirsējiem neviens saits nespēj pastāvēt.

PurvaVelns

starp citu: tajā laikā visādi vacapi un vaiberi bija bērna autiņos, a te bum – smuks reklāmas triks: ziņas ar bildītēm un viģikiem par brīvu. skaidrs, ka varēja piemirst pierakstīt disklaimeri. Galvenais jau pārvilināt. Mārketings, poņimaješ.

PurvaVelns

un tagad paskaties, vai tas nav tieši tas, ko īsos vārdos ieliku pirmajā postā. A sanāca liela brēka un skaidrošanās, ar apvainojumiem, jeb kā latvieši saka – liela brēka, maza villa. jeb “Līvi vienmēr dzīvi”.

Mārtiņš Stankevičs

Turpinot troļošanos… :) Nu, ja pie*£#as līdz minimumam, tad Apple iMessage NAV par brīvu.. :D Pat pie publiskā a.k.a. bezmaksas WiFi, jo…. Jo aktivizācijai pats serviss nosūta no klienta mob.ierīces starptautisku SMS uz (vismaz LV dzīvojošajiem) Lielbritānijas numuru.
Bet tas tā… Pa nenopietno turpinot jūsu nopietno diskusiju! :)

digitalk

izmantot servisu (iMessage), no kura atrakstīties var tikai caur pakaļu, brīvprātīgi?! kad ziņas iestrēgst kaut kur ābolos, bet citi uzskata, ka esi visu saņēmis? paldies, pat bez maksas nevajag.

PurvaVelns

kā, vai tad tur delivered/read neparādās?

Kristaps Skutelis

Parādās.

digitalk

par read nezinu, delivered jau notiek, līdz makbūkam. telefonā un planšetē iMessage bija izslēgta. visi uzskata, ka ziņa saņemta. atrakstīties no šī servisa arī ir ‘jautri’.

Kristaps Skutelis

Jā, ir tāda nianse, ka nereti ziņas aizceļo uz lietotāja ierīcēm, kurām ir piesaistīts viens un tas pats Apple ID un saņēmējs pat nezina, ka viņu gaida ziņa iPadā, kas mētājas kaut kur somā jau mēnesi. Trū storī!

Bet kas attiecas uz atrakstīšanos vai servisa atslēgšanu, tur nekas traks taču nav. Viens klišķis iestatījumu sadaļā. Vai arī es nesapratu problēmas būtību?

PurvaVelns

problēmas būtība cilvēkam parastajam ir tajā, ka šito visu aptverot sāk sāpēt galva: cilvēks sagaida, ka tas serviss ir tik at elementārs, kā sms. Nopērku telefonu, ielieku simkarti un aizsūtu kontaktam īsziņu. Bez prātuļošanas – saņems vai nē. Bez iešanas setingos. Cik tas viss ir bēdīgi? Varu iedot random listi ar meitenēm, kurām Tu varētu mēģināt šo visu ieskaidrot un parādīt. Nebūsi laimīgs. Mums gīkiem ta viss šķiet elemntārs.

Kristaps Skutelis

Kamēr lietotājam nav vēl kaudze Apple ierīču, iMessage nav ne par kripatiņu sarežģītāks lietošanā kā kaut kāds WhatsApp. Bet parasti jau ir kaudze ierīču, jo labāko gribas vairāk nekā vienā eksemplārā :)

PurvaVelns

ek… vajadzēja vakar nofotografēt to cacu, kas kafejnīcā bija uzlikusi uz galda apple mazo datoriņu, bet visu laiku sēdēja un glāstīja tikai aifonu… skaids, ka gribas labu vairāk nekā vienā eksemplārā. Es ar gribu jauno makbuku, bet tā kā man īsti nav uz kurieni doties zīmēties, tad izvēlējos kaut ko jaudīgāku, lielāku un lētāku. Bet tā – reāli seksīgs tas jaunais makbuks.

Krotow

Ābols kā DND dzimstības kontroles līdzeklis “at glance”. Varam prognozēt, ka ābolcacas nevairosies, jo glāstīs tikai i-devaisus.

digitalk

labi, nepaslinkošu un uzrakstīšu pilnu problēmas aprakstu. klients izmanto iPhone, iPad un MacBook ar vienu Apple ID. pieslēdzot aparātus, tu automātiski tiec piereģistrēts āboļserverī kā iMessages klients. atslēdzot ziņu saņemšanu tavu aparātu neatreģistrē. ziņas uz foni un padu ar atslēgtu servisu tagad nonāk sms veidā, kur tiek izlasītas un izdzēstas (un sinhronizējas). liels bija cilvēka izbrīns, kad atvēra uz booka iMessages un ieraudzīja kaudzi ar izlasītajām un it kā izdzēstajām ziņām. naturāls security breach. lai atreģistrētu aparātu, jāiet no konkrētā devaisa uz specsaiti, kura atrodama googles tantē, nevis āboļu palīdzības lapā. tīrīšanas pasākumu vēl neesmu pabeidzis, bet raksta, ka iMessages… Read more »

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: