Iespējams, daudziem Google kalendārs jau ir neatņemama laika un uzdevumu plānošanas sastāvdaļa. Nu tiem, kas izmanto Android versijas kalendāru darbam vai izglītībai, ir jauns papildinājums – “find a time” opcija, kas, izanalizējot pieejamos laikus kolēģu kalendāros, ļaus ātrāk un arī efektīvāk ieplānot komandu sapulces.

Šāda perfektā laika “atrašana” cer mazināt laika resursus, ko pašlaik patērējam, izvērtējot savu kalendāru un prioritātes un vienojoties par piemērotāko sapulces brīdi. “Find a time” to izdarīs automātiski, piedāvājot laiku, kas der visiem, turklāt gadījumos, kad tādu neizdosies atrast, kalendārs novērtēs, vai ir kādas konfliktējošas sapulces, ko var pārcelt.

Tiesa, neesot jābaidās, ka “find a time” bez kalendāra īpašnieka ziņas pārkārtos kolēģu dienas kārtību. Ikviens aizvien pilnībā kontrolēs savus uzdevumus un tikšanās – ja piedāvātie ieteikumi sapulces veidotājam nešķitīs pieņemami, viņš varēs veikt savas korekcijas.

Pagaidām gan opcija pieejama tikai Google biznesa klientiem; vēl šodien, pētot sava privātā konta kalendāru, piemērotāko laiku draugu burziņam jāmeklē man pašai. Gribas ticēt, ka “find a time” kļūs par vienu no veiksmīgākajiem kalendāra jauninājumiem, kas to ļaus piedāvāt arī plašākai auditorijai.

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Usinss Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Usinss
Guest
Usinss

Šis kā vienmēr derēs tikai tajos gadījumos, ja visi kolēģi godīgi pieraksta savu grafiku kalendārā.
Izglītības iestādē, tad vēl lekciju saraksti būtu jāievada kopīgā kalendārā un jāpiesaista darbinieki.Vairāk čakara nekā labuma. Tad Google jāņem par pamau visai plānošanas sistēmai, ko Latvijā īsti likumīgi vasts iestādē nevar izdarīt.