Pagājušā gada novembrī Microsoft atzina, ka nāksies pamatīgi pārskatīt OneDrive lietotājiem pieejamos datu apjomus un mēneša maksas. Vissmagāk tiks skarti bezmaksas OneDrive lietotāji, jo pieejamā vieta datu uzglabāšanai tiks samazināta no 15 GB līdz nožēlojamiem 5 GB.

Mēneša laikā uzņēmīgi ļaudis savāca 70 000 balsis ar prasību atgriezt 15 GB bezmaksas vietu OneDrive. Microsoft nācies uz šo prasību atbildēt un ziņas ir patīkamas – OneDrive saglabāja 15 GB bezmaksas apjoms. Sliktā ziņa ir tāda, ka OneDrive 15 GB saglabā tikai tie lietotāji, kuri speciāli aktivizēja mākoņdatu apjomu. Šī akcija ir noslēgusies, tāpēc pārējiem lietotājiem jāgatavojas ļaunākajam.

2014. gada nogalē Microsoft sāka piedāvāt neierobežotu OneDrive mākoņdatu glabātuvi Office 365 izmantotājiem. Visticamāk, Microsoft nebija ņēmis vērā mūsdienu datu apjomus un tīmekļa pieslēgumu ātrumus, jo daudzi lietotāji pamanījušies Microsoft OneDrive uzglabāt neskaitāmus video un senu videokasešu ierakstu digitalizācijas. Daži OneDrive uzglabājuši pat vairāk nekā 75 TB informācijas. Jau tīmeklī norādīts, ka 75 TB ir tālu no “neierobežots”, tomēr pat Microsoft nevar atļauties šādus datu apjomus uzglabāt un pārsūtīt. Neapmierinātie Microsoft Office 365 klienti varēs saņemt atpakaļ samaksāto naudu.

Visi OneDrive lietotāji, kas pārsnieguši 1 TB jauno limitu, varēs datus turpināt uzglabāt vēl vismaz gadu. Izmaiņas skars arī citus OneDrive datu plānus – 100 GB un 200 GB datu apjomi vairs netiks piedāvāti, paliks tikai 50 GB plāns par 1.99 dolāriem mēnesī. OneDrive + Office 365 Personal lietotāji par 6.99 dolāriem mēnesī iegūs 1 TB,  OneDrive + Office 365 Home par 9.99 dolāriem uz pieciem lietotājiem dalīs 1 TB vietu.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Māris

pieteicos uz apjoma saglabāšanu, par to man pat uzdāvināja uz 1 gadu office 365 abonamentu. Svarīgas izmaiņas pakalpojumā OneDrive Kā zināms, krātuves apjoms, kas tiek nodrošināts vairākumam OneDrive kontu, tiek mainīts no 15 GB uz 5 GB. Iepriekš apstiprinājāt, ka vēlaties saglabāt 15 GB bezmaksas krātuvi (un papildu 15 GB krātuvi fotoattēliem no kameras, ja jums tāda ir).* Tādējādi šīs izmaiņas neietekmēs jūsu kontu. Mēs arī vēlamies pagarināt piedāvājumu, kas ir pieejams lietotājiem, kuri drīz sasniegs vai pārsniegs jaunos krātuves ierobežojumus. Jūs varat pieprasīt bezmaksas Office 365 individuālai lietošanai viena gada abonementu.** Šajā abonementā ir ietverta 1 TB OneDrive krātuve.… Read more »

Laiks

Vienīgi, nodrošinies pret to, ka pēc gada Tev būs `auto renewal` – automātiski pagarināsies abonaments – to vajag atslēgt, ja nav vēlmes turpināt maksāt pēc gada.

Māris

Tas bija pirmais ko izdarīju ?

NR71

Māri! Saki, lūdzu, vai OneDrive atgriezīsies kopīgošanas saišu saīsināšanas iespēja?

Jānis A

“jo daudzi lietotāji pamanījušies Microsoft OneDrive uzglabāt neskaitāmus video un senu videokasešu ierakstu digitalizācijas. Daži OneDrive uzglabājuši pat vairāk nekā 75 TB informācijas.”
Tiem indivīdiem jāiet ārstēties, tas tak nav normāli vai arī troļļošana smagākajā pakāpē, tipa no sērijas, ja dodat man unlimited vietu, tad es jums pa taisno no pirātu līča uploadošu visu iespējamo.