Web Analytics
More
    Reklāma

    Issuu lietotne – 18 miljoni žurnālu 30 valodās bez maksas

    Jaunākie raksti

    Issuu izlaidis lietotni Android un iOS operētājsistēmām, kas ļauj bez maksas lasīt milzīgu žurnālu apjomu. Issuu lietotne laika gaitā iemācīsies lietotāja paradumus un piedāvās jaunākos žurnālu numurus, kā arī iespējas atklāt jaunus, līdzīga satura žurnālus.

    Issuu piedāvā ne tikai maz zināmus žurnālus, pieejami arī populāri stila žurnāli NYT Style, V Magazine, kulinārijas žurnāli Sauce un Everyday Food, sporta Red Bulletin un Sport Magazine, neskaitāmi fotogrāfijas, tehnoloģiju, zinātnes, medicīnas un citi žurnāli. Issuu lietotne var saglabāt žurnālus lasīšanai arī bezsaistē.

    Lietotājs varēs sekot iecienītāko izdevēju, zīmolu un pat citu lietotāju darbībām, un jaunākajam pievienotajam saturam. Issuu šobrīd sola 18 miljonus žurnālu 30 valodā, katru dienu žurnālu skaits aug par aptuveni 20 000. Issuu lietotne piedāvā arī neierobežotu lasāmā satura palielināšanas iespēju, kas nav pieejama konkurentiem.

    Issuu pieejami arī daži žurnāli latviešu valodā, tomēr daudz plašāks un regulārāks žurnālu klāsts meklējams lielajās pasaules valodās.

    Reklāma
    Paziņot par jaunumiem
    Paziņot par
    4 komentāri
    Imants Imants
    12.04.2016 10:07

    Izskatās aizdomīgi – gluži kā siers peļu slazdā.

    digitalk
    12.04.2016 10:29
    Reply to  Imants Imants

    varbūt reklāmas?

    PurvaVelns
    12.04.2016 14:50

    jautājums – cik svaigi tie žurnāli.

    art is everywhere
    13.04.2016 16:40

    kadu gadu apakaļ jau bija tāda lietotne Androidā , žurnali bija daudz bet vienmer jau ir tā, kurus vajag tādi nav :D

    Reklāma