6. aprīlī Londonā Huawei Consumer Business grupa prezentēja TalkBand B3 – minimālisma stilā ieturētu valkājamu viedierīci, kas apvieno produktivitāti un savienojamību modernā formā.

“Valkājamo viedierīču ieviešana cilvēku ikdienas lietošanā pārspēj visas industrijas cerības. TalkBand sērijas jaunākā ierīce piedāvā uzlabotu sasniegumu un inovatīvas iespējas, kas nepieciešamas mūsdienīgam cilvēkam,” saka Huawei Consumer Business grupas izpilddirektors Ričards Ju (Richard Yu).

TalkBand B3 korpusā izmantots nerūsējošais tērauds un 3D izliektais Gorilla Glass stikls ierīci padara par kustībā esošu cilvēku aksesuāru. Ierīce ļauj lietotājiem būt nepārtraukti savienotiem, izmantojot Bluetooth 4.2 atbalstu, mobilā tālruņa sinhronizāciju un lasot kustību rādītājus. TalkBand B3 iestrādāti divkāršie mikrofoni un trokšņu samazināšanas tehnoloģija, kas uzlabo zvanu kvalitāti, filtrējot fona trokšņus un uzlabojot zvana skaņu.

Huawei TalkBand B3 var tikt personalizēts, lai pieskaņotos lietotāja personībai. Tas pieejams trīs stilos – aktīvs (active), klasisks (classic) un elitārs (elite).

160406_ci_ug_Huawei_London_PressConference_LR_16_35_02_RAF_9036

Augstas kvalitātes, moderns dizains

Huawei jaunākā viedaproce turpina gan iepriekšējos TalkBand aizsākto dizainu, gan ievieš jaunus elementus. TalkBand B3 izmantoti augstas kvalitātes materiāli, tai skaitā itāļu kvalitātes āda un nerūsējošais tērauds aproces siksniņām. Lai saglabātu TalkBand izskatu, ekrānā izmantots anti-pirkstu nospiedumu pārklājums, kas aizsargā ekrānu pret skrāpējumiem un smērējumiem.

Parocīga komunikācija

Huawei TalkBand B3 radīts tā, lai nodrošinātu nepārtrauktu savienojamību, izmantojot jaunāko Bluetooth specifikāciju, kas nodrošina bezvadu telefona sinhronizāciju, neļaujot lietotājiem palaist garām ienākošos zvanus. Ierīces PMOLED skārienjutīgajam ekrānam, ko aizsargā stikliņš, ir 80×128 pikseļu izšķirtspēja.

Sporta un produktivitātes iespējas

TalkBand B3 var lepoties ar 91mAh bateriju, kas pēc pusotras stundas uzlādes nodrošina 6 stundas sarunu laiku, līdz četru dienu darbības laiku, izmantojot ierīci ikdienas funkciju veikšanai un sešas dienas Bluetooth savienotā gaidīšanas režīmā. Jaunajā ierīcē pieejama precīzāka aktivitāšu noteikšana (soļu skaitīšana, kaloriju aprēķins), miega kvalitātes mērīšana un mazkustīguma atgādinājumi.

TalkBand B3 cenas:

Versija Krāsas Cena (ar nodokļiem)
Active Balts, melns €169
Classic Bēšs, brūns €199
Elite Tumši pelēks €249
Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
7 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
bombelats

Tā kā tāda spiegu ierīce:”…ekrānā izmantots anti-pirkstu nospiedumu pārklājums…”

PurvaVelns

taj pašā laikā bildītē ekāns izskatās nenormāli nospeķoc…

Matiss

nu tie pirkstu nospiedumi izsmērējas pa visu displeju un līdz ar to tie nesaglabājas nolasāmi, tādēļ arī to sauc par anti-pirkstu nospiedumu pārklājumu :D

as

Vai kāds zin kādu līdzīgu nedārgu verķi, kas savienojas ar Endomondo? Līdz šim izmantoju Endomondo uz telefona, bet tracina, ka tas sēdina telefona bateriju un tad telefons kļūst nelietojams pamatfunkcijai – zvanīšanai. Gribētos aproci, kas mēra sirdi un pēc GPS ceļu, un uzreiz vai arī dienas beigās caur wifi/bluetooth iekačā datus endomondo serverī. Citus sporttrackerus negribu, jo pierasts viens, kas izmantots vairākus gadus.

Kex

Garmin produktus var sinhronizet uz endomondo

svimart

Cilvēx prasija NEDĀRGU alternatīvu…?

as

ak jā, tās palīgfukcijas, kā zvanīšana un citas aplikācijas man nav svarīgas