Nākamajā nedēļā gaidāma Huawei P9 viedtālruņa izziņošana, un jau šobrīd ir pavisam skaidrs, ka tas iegūs Leica kameru. Huawei ir izziņojis, ka kopā ar vācu fototehnikas ražotāju Leica veido stratēģisku partnerību, lai “no jauna izgudrotu mobilo fotogrāfiju”.

Pagaidām nav zināms, cik lielu ieguldījumu Huawei P9 viedtālruņa kameras tapšanā varam gaidīt no Leica. Huawei P9 pirmie neoficiālie attēli parāda kameru ar diviem objektīviem, pirkstu nospiedumu nolasītāju un metāla uzbūvi. Tiek pieļauts, ka Huawei P9 saņems Leica izstrādātus objektīvus, kā arī viedtālrunis būšot pieejams trīs dažādās versijās – standarta, lētākā lite versijā un arī versijā ar uzlabotiem jaudas parametriem.

Tiek baumots, ka lētākā Huawei P9 versija saņemšot Snapdragon 650 procesoru, 16 GB atmiņu un 2 GB RAM, standarta viedtālruņa versija iegūs Kirin 950 procesoru, 32 GB atmiņu un 3 GB RAM. Attiecīgi dārgākais Huawei P9 saņems 64 GB atmiņu un 4 GB RAM. Viedtālruņus vienos aptuveni 5.2 collu ekrāns, 12 megapikseļu galvenā kamera, Bluetooth 4.1 un 3900 mAh akumulators.

Huawei paziņojis, ka 2015. gads uzņēmumam bijis ļoti veiksmīgs, nodrošinot peļņas kāpumu par 33%. Gada laikā Huawei viedtālruņu divīzija nopelnījusi 5.7 miljardus dolāru, pārdodot 108 miljonus viedtālruņu visā pasaulē. Milzīgi panākumi esot Huawei ražotajam Nexus 6P.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
13 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Raivis Rasnačs

Ja arī šis saglabās Huawei plānuma tradīcijas, tad 5.2 collas kombinācijā ar 3900mAh aķi šķiet iespaidīgi. Laikam Xiaomi iedvesmoja veidot vairākas variācijas dažāda biezuma makiem. Un revolūcija mobilajā fotojomā arī ir ilgi gaidīts pavērsiens.

Uldis M.

Nesaceries arī par daudz, Revolūcija skan pārkāk optimistiski. Es teiktu piezemētāk – uzlabojums. Fizika paliek fizika un kamera kuras biezums nepārsniedz 5mm neko revolucionāru paveikt nevarēs. Ok, divu kameru sistēma varētu būt nākamais solis – redzēs kā tas šoreiz tiks realizēts.

art is everywhere

Šeit pat, pirms kāda laika, varēja lasīt ka vienīgie kas pelna no viedtāruņiem ir Apple. Pārējie, kas ir pelnijuši, ir pelnijuši tikai kapeikas. Sanāk ka 5.7 miljardi laikam ir kapeikas ? :D

PurvaVelns

atnāks dāvis un izskaidros

bombelats

Ja pareizi atminos, tad tika arī pieminēts, ka par Ķīnas ražotājiem info nav pieejams.

PurvaVelns

jā, bet vairums jau lasa tikai virsrakstus. Virsrakstā teiks, ka “a grābj 90% visas peļņas”, kas tālāk tiek interpretēc savu olu glaudīšanas nozīmīgumam bez jebkādas sajēgas…

x

kā nespeciālistam man gan aizdomas, ka objektīvi jau gadus 50 ir gana labi 95% lietotāju un arī mazajos pļundrakos bildes kvalitāte atduras pret sensora izmēru un apstrādes algoritmiem, nevis objektīvu.
bet saprotams, ka daudzi pavilksies uz sarkano punktu telefonā.

PurvaVelns

Arti, šito bildīti no P7 un leicas logo pats renderēji?

Krotow

Joprojām interesē, kā hujavejs panāks attēla kvalitāti ar tik maziem kameras sensoru un optikas izmēru. Kamēr neredzēšu attēlu no turienes, neticēšu.

PurvaVelns

tā pat, kā visi pārējie. Kā samsung. kā apple, kā nokia… un laiks to J burtu mest ārā. Mēs tak nerakstām visu laiku hujamsungs vai hujapple

x

tur daudz darba nevajag – no 21mpix jāmaina max res uz 3mpix lai mazāk redz lažu :))

PurvaVelns

Kristap, Tu jau Londonā? Pasākumu kaut kur rādīs? Kaut kā negūglējas…

Kristaps Skutelis

Jā, tikko ielidoju. Par tiešraidi nezinu, jāčeko Huawei komunikācija.