Samsung paša izstrādātais Internet tīmekļa pārlūks vēl vienu reizi iemēģina roku reklāmu bloķēšanā. Reklāmu bloķēšana viedierīcēs nav nekas jauns, tomēr tematu aktualizēja Apple, izlaižot reklāmu bloķēšanas iespējas iOS Safari tīmekļa pārlūkam.

Samsung Internet lietotnes 4.0 versija piedāvā jau lietotnē iekļautu reklāmu bloķēšanu, nenāksies pat doties uz lietotņu veikalu, lai ielādētu vēl kādu reklāmu bloķēšanas spraudni, kā tas ir Apple iOS Safari tīmekļa pārlūkam. Jaunā Samsung Internet lietotnes 4.0 versija ir pieejama gandrīz visām Android operētājsistēmas versijām, bet iepriekš reklāmas varēja bloķēt tikai Samsung viedtālruņos ar Marshmallow operētājsistēmas versiju.

Reklāmu bloķēšana standarta Android viedierīcēs nemaz nav tik vienkārša, jo reklāmas ir Google teju vienīgais ienākumu avots. Chrome pārlūks viedierīcēs vispār nepiedāvā nekāda veida reklāmu bloķēšanas iespējas. Samsung iebūvētais tīmekļa pārlūks iepriekš izmantoja Adblock Plus piedāvātos filtrus, kas bija atsevišķi jāielādē ierīcē, bet Google filtrus pamanījās veikli izvākt no lietotņu veikala.

5
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Jānis S???LOOKJānis Lāčaunieks Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
???
Guest
???

Un kā var aktivizēt šo jauko funkciju!?

Jānis Lāčaunieks
Guest
Jānis Lāčaunieks

Es minēšu un teikšu, ka jāapdeito pārlūka aplikācija…

???
Guest
???

vakar uzliku 4.0.10-51 versiju.
Nu neredzu es tur to funkcionalitāti. Varbūt kaut kur labi nobāzta

Jānis S
Guest
Jānis S

Es apdeitoju. Bez atsevišķi ielādēta Ad Block fast, tur tās funkcijas nav.

LOOK
Guest
LOOK

Kur var iegūt šo brīnišķīgo produktu ne Samsung lietotāji???