Tiek ziņots, ka Apple iOS 9.3 jauninājums liedzot vecākām iOS viedierīcēm piekļūt hipersaitēm, kas atsūtītas ar lietotņu starpniecību. Ciešot ne tikai trešo pušu izstrādātāju lietotnes, bet arī paša Apple Mail, Messages un pat Safari. Īsāk sakot – uzspiešana uz “linka” nedod neko, sliktākajā gadījumā lietotne “uzkaras”.

Šobrīd Apple ir daļēji apturējis iOS 9.3 jauninājuma iznākšanu, tiek norādīts, ka uzņēmums zina par šo kļūdu, tā tikšot novērsta un jau tuvākajā laikā vecāku iOS ierīču lietotāji saņems iOS 9.3 jauninājumu. Apple uzsver, ka kļūda nepiemeklē visus vecāku iOS ierīču izmantotājus, tomēr tā ir jānovērš, un tikai tad turpināsies iOS 9.3 jauninājuma izlaišana.

Noprotams, ka vairumā gadījumu iOS 9.3 jauninājums liek ciest iPhone 5s un vecākiem iPhone, kā arī pirmās paaudzes iPad Air un vecākiem iPad. Tomēr ik pa laikam tiek saņemtas sūdzības, ka arī jaunākas iOS viedierīces 9.3 jauninājums padara nelietojamas.

17 komentāri

 1. Nu es taču sen jau teicu, ka Android paliek labāks un IOS gļukaināks….
  Dzirdēju, ka Kristaps arī uz Android metīsies :D

 2. Par kādām vecākām iekārtām ir runa? Man iPhone 6s arī Safari linki karās. Pēc tam pārbaudīju – arī Chrome tas pats. Jāsaka, ka līdz 9.3 pamatversijai viss bija labi, jo esmu starp tiem, kam vienmēr betas oficiāli atjaunojas.

 3. Diemzheel probleemu skar ne tikai 5s bet arii jaunos iPhone modeljus. Apple pamatiigi saakusi greekot programmatuuras zinjaa.

 4. njā… Stīvs noteiki būtu kaut ko izdomājis. Ka linki ne tie vai ka vispār nav moderni skatīties internetu viedierīcē.

 5. Savam 5S uzliku update tajā dienā, kad iznāca, viss iet. Kursors tā nedaudz aizgulējās, jo ja dažas dienas atpakaļ par šo pacēlās tracis, mēģināju draugam uz 5S apdeitot, nemaz neļāva, jo pieļauju, ka Apple atcēla apdeitu.

 6. iOS 9.3 strādā normāli ar linkiem visās populārākās lietotnēs.
  Tik cik liekas, ka palicis smagnējāks uz 5s.. man tā šķiet. Varbūt vnk ieradums, pie jaunām iOS versijām uz vecākām ierīcēm.

 7. Domāju, ka kaut kādas problēmas ir ar Safari, jo arī mackbookiem problēmas pāec apdeita, tik izpaužas citādi – uzkaras un neko vairs nevar izdarīt, jāspiež power poga.

 8. Ja neskaita, ka mans 4s, kopš aizmigrēšanas no 7.0 ir kļuvis pilnīgs bremze visās nākošajās programmu iterācijās, tad problēmu ar linkiem nav.

 9. Es nepazīstu Jūsu problēmas! :)
  Protams ir nācies dzirdēt par gļukainiem Androidiem, no Gļukainu iOisistu puses! :)

Ir ko teikt?