Web Analytics
More
  Reklāma

  Google Chromecast turpina palielināt pārsvaru pār Apple TV

  Jaunākie raksti

  Alphabet Google Chromecast straumēta video satura atskaņotājs vēl tālāk atvirzījies no Apple, Amazon un Roku veidotajiem video atskaņotājiem. Google Chromecast ir budžeta klases HDMI ierīce, kas paredzēta straumēta video parādīšanai ar HDMI pieslēgvietu aprīkotā datora ekrānā vai televizorā, turklāt Chromecast ieņem 35% no visa šāda veida ierīču tirgus pagājušajā gadā.

  Vēl 2014. gadā Google Chromecast aizņēma tikai 28% no kopējā tirgus. Apple TV ar 20% ieņem otro vietu, tomēr Apple TV tirgus daļa ir gada laikā noslīdējusi par 2%. Amazon Fire TV un Roku katrs ieņem 15% no tirgus, dalot trešo vietu. Google Chromecast popularitāti nodrošinājusi ierīces cena, kā arī iespēja uz Google Chromecast nosūtīt video ne tikai no YouTube, bet arī tieši no Android viedierīces vai pat galddatora.

  Reklāma

  Kopumā pārdoto ierīču skaita ziņā kopš to pirmo versiju nonākšanas tirgū pirmā vieta ar 37 miljoniem pieder Apple TV. Apple TV vēsture meklējama 2007. gadā, kas arī ļāvis sasniegt šādus pārdošanas rezultātus. Chromecast ļoti strauji tuvojas Apple TV, jo nedaudz vairāk nekā divu gadu laikā pārdoti 27 miljoni Chromecast. Roku Box un Streaming Stick produkti pārdoti kopā 20 miljonos vienību, Amazon Fire TV – nedaudz zem 10 miljoniem.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  4 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  PurvaVelns
  11.03.2016 13:33

  kā tad tā? vai tad apple TV nav labāks? netaisnīgi… **

  Artis
  11.03.2016 13:36

  Neredzu nekādu jēgu šai statistikai un šim rakstam. Ko tas maina? Man savs Apple TV jāmet miskastē? Man ir abi, gan Apple TV, gan Chromecast. Tās ir pilnīgi dažādas ierīces un nav salīdzināmas. Pa lielam – abiem kopīgs ir tikai tas, ka ar abiem var mobilā ekrāna saturu strīmot uz TV un vēl skatīties Youtube.

  davfreim
  11.03.2016 15:26

  Chromecast met visiem pakaļ pa velti, pat ņemot Spotify tādu pa velti dalīja nesen.

  PurvaVelns
  11.03.2016 20:24
  Reply to  davfreim

  atkal tēlo muļķīti. Nevis met pakaļ par velti, bet piesien tevi maksas servisam (piemēram, spotifai)

  Reklāma