Beidz runāt, sāc darīt! Šogad jau piekto reizi tiek izsludināts BRSD konkurss, kura mērķis sasaucas ar tā nosaukumu. Tā vietā, lai tikai runātu, ko varētu izdarīt un, iespējams, kritizētu citus, ikvienam Latvijas spēļu izstrādātājam ir iespēja īsā laikā pierādīt savas spējas un piedalīties konkursā, izstrādājot savu datorspēli. Līdzīgi kā iepriekšējos gados, konkursam nav stingru ierobežojumu, nedz tehnoloģiju, nedz tematikas jomā, jo tā galvenais mērķis ir ļaut ikvienam dalībniekam parādīt sev ērtākā veidā, uz ko tieši viņš ir spējīgs, tādējādi arī veicinot spēļu izstrādi Latvijā. Ņemot vērā konkursa īso termiņu izstrādei, iesakām dalībniekiem apvienoties komandās, tādējādi nodrošinot gan kvalitatīvāku spēli, gan gūstot jaunu pieredzi sadarbojoties.

Galvenie noteikumi konkursa dalībniekiem

Spēle nedrīkst būt publiski izziņota pirms šī konkursa sākšanās datuma. Spēlē nedrīkst izmantot ar likumu aizsargātus materiālus, kuru izmantošanai nav pierādāmas atļaujas (modeļi, fonti, tekstūras, skaņa, mūzika, filmu fragmenti utt.). Noteikumu pārkāpšanas gadījumā dalībnieks tiks diskvalificēts.

Arī šogad visiem dalībniekiem būs iespēja sacensties par naudas balvām, kuras saņems pirmo trīs vietu ieguvēji. Šobrīd balvu fonds jau ir sasniedzis 650.00 EUR, ko nodrošina Game Insight un Ecommerce Accelerator SIA, bet līdzīgi kā iepriekš, ikvienam Latvijas spēļu izstrādātāju atbalstītājam ir iespēja veikt ziedojumu balvu fondam, pārskaitot ziedojumu uz Latvijas Spēļu izstrādātāju asociācijas kontu (sīkāka informācija Latvijas Spēļu izstrādātāju asociācijas mājas lapā). 2015. gada BRSD konkursa kopējais balvu fonds sasniedza 1151.66 EUR un konkursam tika pieteikta 21 spēle, tomēr līdz noteiktajam termiņam pabeigtas un iesniegtas bija 16 spēles.

Konkursa sākums: 12. marts
Konkursa ilgums: 20 dienas (līdz 31. marta pulksten 23.59)
Balsošana: līdz 7. aprīlim pulksten 23.59
Apbalvošana un rezultātu paziņošana: 13. aprīlī Game Dev Meetup #35 ietvaros
Pieteikšanās: visas spēles jāpiesaka Latvijas Spēļu izstrādātāju asociācijas foruma sadaļā “Dalībnieki” līdz konkursa beigu termiņam (31. marta pulksten 23.59)
Tēma: Brīva

Balvas:

  • 1. vieta – 60% no saziedotās summas
  • 2. vieta – 30% no saziedotās summas
  • 3. vieta – 10% no saziedotās summas

Ecommerce Accelerator SIA speciālbalva 250.00 EUR apmērā spēlei ar labāko sižetu un stāstu (storytelling).

Konkursu rīko Latvijas Spēļu izstrādātāju asociācija.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments