Lielās tehnoloģiju izstāde, kuru skaitā ir arī Mobile World Congress, pēdējos gados cieš no ražotāju vēlmes izcelt savu produkciju vēl pirms izstādes oficiālas atvēršanas. Mobile World Congress 2016 pirmā oficiālā diena ir 22. februāris, bet Samsung, LG, ZTE un nu arī Huawei ir nolēmuši ķerties pie vērša ragiem dienu iepriekš. Ārkārtīgi oriģināli un atšķirīgi…

Huawei šīs nedēļas beigās grasās izziņot jaunu ierīces modeli ar irbuli. Sagaidāms, ka tas būs planšetdatora un klēpjdatora hibrīds, kas paredzēts biznesa vajadzību nodrošināšanai. Huawei planšetdatora un klēpjdatora hibrīds būs ar 12.9 collu ekrānu, Intel procesoru un Windows 10 operētājsistēmu. Tiek pieļauts, ka Huawei MateBook hibrīds grasās konkurēt ar Microsoft Surface datoriem. Baumas norāda, ka Huawei MateBook hibrīds varētu saņemt pat divas operētājsistēmas – Windows 10 un arī Android OS ar EMUI saskarni.

Reklāma

Lielākie ražotāja fani sagaida arī Huawei P9 viedtālruņa izziņošanu. Huawei P9 viedtālrunis atnesīs ilgi gaidīto Kirin 950 procesoru, kas jau paviesojies Geekbench sintētiskās veiktspējas testā un ieguvis vērā ņemamus 7313 punktus “multi-core” testā.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments