Virtuālās realitātes izklaides iespējas pēdējo pāris gadu laikā ir nogājušas tālu ceļu. Google izziņoja Cardboard pirms pusotra gada un var sacīts, ka šobrīd šī vienkāršotā virtuālās realitātes tehnoloģija jau ir iedzīvojusies. Google Cardboard ir pieejamākā iespēja baudīt virtuālās realitātes iespējas par niecīgu cenu, atliek vien kartona gabalā ievietot viedtālruni.

Google vēsta, ka Cardboard kartona kastes ir pārdotas vismaz 5 miljonos gabalu, bet šis skaits neiekļauj paštaisītās Cardboard kartona kastes un arī no citiem ražotājiem iegādātās (Google pati kartona kastes neražo, skaits ņemts no sadarbības partneru statistikas). Google Cardboard atbalstošas lietotnes ir lejupielādētas Google Play veikalā 25 miljonus reižu. Turklāt pēdējo divu mēnešu laikā Google Cardboard lietotnes ielādētas 10 miljonus reižu.

Google Play veikalā pieejamas vairāk nekā 1000 Google Cardboard lietotnes, un iecienītākās ir Chair In A Room, Vrse, Lamper VR: Firefly Rescue, Caaaaardboard! un Proton Pulse.

YouTube ar Cardboard noskatītas 350 000 stundas virtuālās realitātes video, kā arī ar Google Cardboard Camera uzņemti 750 000 fotoattēli.

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Valters Pelns Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Valters Pelns
Guest
Valters Pelns

Uzsūtiju sev VR Box 2.0, redzēs, kāds tas būs, ceru savienot kopā ar datoru, vajadzētu būt normālam 3D variantam, redzēs.