Google vakar paziņoja, ka Eiropas bēgļiem tiks ziedoti 25 000 Chromebook datori aptuveni 5.3 miljonu dolāru vērtībā. Ziedojums nāk no Google.org, kas ir tehnoloģiju giganta bezpeļņas atzars. Google.org mērķis ir atvieglot piekļuvi izglītības materiāliem tīmeklī.

Šis ir pirmais gadījums, kad Google sniedz jebkādu palīdzību ārpus ASV. Google pārstāvis uzsver, ka mūsdienās bez ēdiena, pajumtes un drošības, pamata nepieciešamība ir arī piekļuve informācijai, kas nepieciešama bēgļa statusa iegūšanai un darba meklēšanai. Datori palīdzēs apgūt valodas un iekļauties ikdienas dzīvē.

Pieejamas cenas Chromebook datori ir visai piemēroti izglītībai un informācijas iegūšanai tīmeklī. Tie ir ļoti vienkārši, tāpēc Chromebook ir piemēroti arī maz izglītotiem cilvēkiem. Turklāt ar Chromebook datoriem būs iespējams centralizēti piedāvāt dažādas informatīvas kampaņas.

Pirmie Chromebook datori nonāks Vācijā jau martā.

Reklāma

20
Leave a Reply

avatar
7 Comment threads
13 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
Deace DuckxSkatsKristaps SkutelisVārds Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
x
Viesis
x

pietiktu jau ar telefoniem, lai koordinētu uzbrukumus pamatiedzīvotājiem.

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

No datoriem tomēr to izdarīt krietni vienkāršāk. Zin kā, ērtāka tastatūra un var operatīvāk ieklabināt koordinātas raķešuzbrukumiem. Tāpat no datora vieglāk saguglēt idejas ķīmiskajiem uzbrukumiem.

Mārtiņš Vācietis
Viesis
Mārtiņš Vācietis

Gan jau tur apakšā ir tas, ka visiem tiem, piemēram, 0,1% kaitīgo bēgļu lietojot šo datoru visa informācija tiks sagatavota arī attiecīgajiem drošības dienestiem :)

mans
Viesis
mans

un viņi muļķie par to paši neaizdomāsies

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Noteikti neaizdomāsies, jo nekad nav dzirdējuši par šifrēšanu :)

Vārds
Viesis
Vārds

Mjā, vecā dumā Eiropa ir iegrābusies ar savu slimo humānismu. ASV firmas mīļi piegādāti datori uzbrukumu koordinācijai nu ir, atliek vēl apbruņot ar strēlnieku ieročiem simtus tūkstošu dedzīgos muslimu jaunēkļus, kad tie sapratīs ka Eiropa nekāda apsolītā zeme, kur tek piens un medus, un vāks – “islama valsts” gatava.
Un tik vienkārši varēja visu atrisināt, nelaižot nevienu muslimu iekšā.
Tā ir, kad neko nemācās no vēstures un vecenes par kanclerēm…

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Kāds skarbs komentārs! Labākajās ziņu portālu tradīcijās. Vairāk gan tādus sazvērestības teoriju penterus te nevajag. Paldies!

Vārds
Viesis
Vārds

Dod Dievs ka mani “penteri” jeb prognozes nepiepildītos.

Ir tāda laba lieta, kā situācijas modelēšana un iespējamo situācijas attīstības variantu pieņemšana zināšanai, nevis sakāpināti emocionāla visa nepatīkamā noraidīšana ar birku piekarināšanu.

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Piekrītu. Modelēju, ka situācija tikai pasliktināsies un tad mēs visi mirsim.

Vārds
Viesis
Vārds

Mēs visi reiz mirsim, cits ātrāk cits vēlāk.

Skats
Viesis
Skats

Un atceries, Kristap, ka sazvērestības ir nevis teorijas, bet realitāte.
Piemēram, padomā, vai tas ka politiķi un žurnālisti vairākas dienas slēpa no sabiedrības notikumus Ķelnē , nebija sazvērestība?

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Ir gan realitāte (tā gan ir viena), gan pilns visādu izdomājumu, ko tad arī sauc par teorijām. Par Ķelnes notikumiem man īsti nav viedokļa, jo tobrīd nebiju klāt un šobrīd par to sacelta tāda jezga, ka vairs arī nesaprast kas tur notika un kas nenotika. Iespējams, bija kaut kādas nekārtības un krimināli sodāmas darbības.

Skats
Viesis
Skats

Ir arī izdomājumi, noteikti. Daudz ko varam arī tikai minēt vai uzskatīt par iespējamu, jo mūsu rīcībā reti ir precīzi fakti. Bet vnk valodā sazvērestība ir ļaužu grupas vienošanās par kaut kādu kopēju manipulatīvu (tātad, nebūt ne iepriekš publiski pieteiktu un skaidru rīcību) darbību, lai sasniegtu sev vēlamu mērķi. Sazvērestībā var būt iesaistītas grupas ar atšķirīgiem mērķiem, kas ienes visā lielāku jucekli. Piemēram, 1917.gada Oktobra revolūcija bija vācu ģenerālštāba sazvērestība ar mērķi izolēt Krieviju no karadarbības pret Vāciju, nomainot tajā varu. Neviens taču nedomāja, ka boļševiki būs uz palikšanu. Savukārt boļševiki sazvērestībā piedalījās savās interesēs. Tur pat bija arī briti,… Read more »

KKTK
Viesis
KKTK

Kā Roma sabruka, tā arī Eiropa brūk. Neko tur nevar padarīt, ja tur dzīvojošie cilvēki sāk stagnēt un neatīstās.

Vārds
Viesis
Vārds

Šie nevis neattīstās, bet iedomājas sevi pārāk attīstītus un progresīvus, nepadomājot, ka tai otrai – ienācējai pusei vai vismaz lielai tās daļai var būt savas intereses, nevis pazemīgi iekļauties viemīlīgo namatēvu sabiedrībā.

x
Viesis
x

a, vēl gaidu kad tos atmetīs atpakaļ ar komentāru, ka vajag makbukus nevis šitos štruntus

davfreim
Viesis
davfreim

Varēja labāk kādu viedtālruni uzdāvināt, kuram bača kabatā sprāgst, lai atstāj šos bez mantības, atrisinātu Ķelnes situācijas atkārtošanās draudus.

Rūdolfs Putniņš
Viesis
Rūdolfs Putniņš

Normāls Delfinārijs te panesies.

Man, protams, vairāk smiekls par to, ka Google laikam pati nespēj iztirgot tos kompjus. Neviens uzņēmums no laba prāta neko prom nedod.

x
Viesis
x

Neejošu preci izdevīgāk ziedot, nevis utilizēt. Atbalss mēdijos, nodokļu atlaide – visviens labāk nekā nekas. Labdarība ir laba pirmkārt labdarītājam.

Deace Duck
Viesis
Deace Duck

Sony Play Station šamējiem esot piepasītāki