Web Analytics
More
  Reklāma

  BMW CES 2016 parādīs AirTouch 3D žestu vadības iespējas

  Jaunākie raksti

  Šī gada Consumer Electronics Show 2015 ietvaros BMW Lasvegasā parādīja žestu vadību, kas ļāva regulēt automašīnas izklaides sistēmas skaļumu, veikt vienkāršas darbības ar navigācijas sistēmu, kā arī atbildēt uz zvanu, neaizskarot nevienu pogu vai ekrānu.

  Nākamā gada CES 2016 izstādē BMW grasās iepazīstināt ar 3D žestu kontroles iespējām, kas saņēmušas nosaukumu AirTouch. AirTouch žestu vadība ļaus veikt dažādas darbības nepieskaroties izklaides sistēmas ekrānam. Protams, automašīnās tiks uzstādīti vairāki sensori, kas nolasīs rokas kustības. Visu trīs dimensiju izmantošana nozīmēs plašāku iespējamo žestu klāstu, kā arī BMW sola, ka AirTouch būs daudz precīzāka sistēma par šobrīd pieejamajām alternatīvām.

  ReklāmaAdvertisement

  BMW iDrive informācijas un izklaides sistēma tiks speciāli pielāgota žestu ievadei, lai pamata funkcijas būtu pieejamas ar minimālu rokas vicināšanu pa gaisu. Šobrīd BMW iDrive informācijas sistēmu nāktos vadīt vidēji ar vismaz trīs žestiem, turpmāk BMW plāno to skaitu samazināt līdz vienam visbiežāk izmantotajiem iestatījumiem un iespējām.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma