Tesla tiešsaistes veikals papildināts ar jauniem aksesuāriem – iPhone 6 un iPhone 6s aizsargvāciņiem. Turklāt tie nav šādi tādi vāciņi, bet tie ir šūti no automašīnu salonu ādas apdares materiāliem. Par laimi, Tesla veidotie iPhone 6 un iPhone 6s aizsargvāciņi tiek šūti nevis no veciem auto beņķiem ar “pievienoto vērtību”, bet no jaunu krēslu apšuvuma atgriezumiem.

iPhone 6 un iPhone 6s aizsargvāciņi pieejami divās versijās – parastā, kas nosedz tikai iPhone aizmuguri un arī ar vāciņu, kas nosedz ekrānu (wallet tipa). Tesla sola, ka wallet tipa aizsargvāciņi aprīkoti ar RFID bloķēšanu, lai pasargātu iPhone lietotājs no elektroniskas datu zādzības, zaglim ar speciālu tehniku atrodoties iPhone tuvumā.

Tesla viedtālruņu aizsargvāciņi veidoti no Nappa apdares ādas, uz tiem ir Tesla logotips. Aizsargvāciņi pieejami iPhone 6 un iPhone 6s, kā arī lielā izmēra iPhone 6 Plus un iPhone 6s Plus modeļiem. Tesla gada laikā izlaiž 50 000 Model S automašīnas, tāpēc vēlme veiksmīgi pārdot pārpalikumus ir saprotama. Aizsargvāciņi maksā 45 vai 50 dolārus atkarībā no izvēlētā modeļa.

tesla

Reklāma

2
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
NettwerkViktors Romaņuks Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Viktors Romaņuks
Viesis
Viktors Romaņuks

Heh…. Labs gājiens, aizsegt konkurentu logo ar savu

Nettwerk
Viesis
Nettwerk

Buutu Flip apvalks ar noklaataam visaam malaam, es tad panjemtu.