Viena no veiksmīgākajām Kickstarter kampaņām Zano bezpilota lidaparāts ir piedzīvojis smagu piezemēšanos. Pēc 3.5 miljonu dolāru finansējuma saņemšanas Zano bezpilota lidaparāta izstrādātājs ir spējis izsūtīt vien dažus nestrādājošus paraugus pircējiem un šobrīd uzņēmums ir pieteicis maksātnespēju.

Kickstarter nolīdzis žurnālistu Marku Harisu (Mark Harris), lai viņš parok dziļāk par Zano bezpilota lidaparāta neveiksmēm.

Zano bezpilota lidaparātam vajadzēja būt inteliģentam, nelielam dronam ar vienkāršotām fotogrāfijas iespējām. Plānotā Zano bezpilota lidaparāta cena bija 250 dolāri. Zano naudas vākšanas kampaņa noritēja ļoti veikli, tomēr pēcāk aizkavējās Zano bezpilota lidaparātu piegādes. Aptuveni 600 lidaparāti ir izsūtīti pircējiem, bet tie knapi spēj turēties gaisā. Novembrī Zano izveidotājs Torquing Group pieteica maksātnespēju.

Kickstarter uzskata, ka vislabāk izmeklēšanas darbam piemērots žurnālists, jo Kickstarter nav tiesību iejaukties uzņēmumu darbībā vai pieprasīt finanšu atskaites izmeklēšanas veikšanai. Marka Harisa uzdevums būs aprakstīt uzņēmuma darbību no pašiem pirmsākumiem līdz šodienai.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
1 Comment
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Mārtiņš Vācietis

Veikli darboņi būs ar lētu Ķīnas “Zano” uzmetuši Kikstarteru sabiedrību! :(