Apavu pielāgošana apģērbam un apmeklējamajam pasākuma nav nekas jauns. Dažviet ir pieņemts to pašu darīt ne tikai izvēloties starp melnām vai brūnām kurpēm, bet pieskaņot botu izskatu pārējam apģērbam. Publiskā finansējuma portālā Indiegogo nonākušas ShiftWear botas, kas tik tiešām ar e-ink tehnoloģijas palīdzību var mainīt izskatu. Izmantotā krāsu e-ink tehnoloģija nodrošinās arī krāsu pieskaņošanu pārējam apģērbam.

Enerģija e-ink tehnoloģijas darbināšanai tik ņemta no staigāšanas. E-ink tehnoloģijai enerģija ir nepieciešama vien attēla nomaiņai, pēcāk e-ink rāda attēlu, netērējot nekādu enerģiju.

ShiftWear grasās savākt vismaz $250 000, kas ļautu uzsākt botu ražošanu. Par ieguldītiem $150 ShiftWear izsūtīs arī botu pāri tieši tev!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Purvavelns

wow… izskatās baigi līdzīgi šiem…

Rūdolfs Rancāns

Tās visas uzskaitītās funkcijas tiek izstrādātas tikai savācot konkrētu summu. Piemēram, enerģijas iegūšana no staigāšanas būs tikai savācot 2 000 000$.
Arī pa 150$ Tev uzreiz neko nesūtīs, vēl tāds sīkums kā 50$ par pasta izdevumiem, kas kopā jau ir 200$. Tas par lētāko eksemplāru, citi modeļi maksā 300$, 400$ un 1050$.