YotaPhone ir dēvējams par unikālu Android viedtālruni ar diviem ekrāniem, turklāt viens no tiem ir e-ink tehnoloģijas ekrāns. YotaPhone izveidotājs ir Krievijā bāzēts uzņēmums Yota Devices, turklāt finansējums YotaPhone 2 ražošanai iegūts Indiegogo kampaņas ietvaros, paņemot ievērojamu finansējumu no ASV iedzīvotājiem. Šobrīd zināms, ka YotaPhone uz ASV sūtīti netiks. Kāpēc?

Gandrīz neticami, bet Yota Devices daļēji pieder Krievijai. 25% Yota Devices ir valsts uzņēmuma Rostec Corporation īpašums, tāpēc Kremlis var norādīt – kur tirgos YotaPhone un kur tas nebūs pieejamas. ASV tirgus tikšot aizstāts ar YotaPhone viedtālruņu pārdošanu Ķīnā.

Reklāma

YotaPhone turpmākie ceļi ir neizdibināmi, jo 65% Yota Devices pārdoti Honkongā bāzētam uzņēmumam. Turpat atrasts arī YotaPhone 3 ražošanas partneris ZTE. Tiek plānots piedāvāt vismaz miljonu YotaPhone 3 viedtālruņu gadā. Iepriekš YotaPhone viedtālruņi tika veidoti tikai 100 000 vienībās.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
7 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
KKTK

Karoč, kremlis atkal kaut ko noraka.

ProxyFromDeep

attālināt … pārdodot akcijas ķīniešiem …
“skolkovo” ….

Krotow

Nu labi, tad drīz ķīnieši tirgos analoģiskus aparātus zem cita nosaukuma. Vēl jo vairāk, jo viņi paši šos aparātus taisa. Krieviešiem tur pieder tikai vārds un dizains.

Kristaps Pūtelis

Tieši tāpat kā jebkuram citam Eiropas / Amerikas ražotājam… :D

Deace Duck

Mani vienmēr ir fascinējusi šī PR bildīte ar drukas/pārrakstīšanās kļūdu trešajā vārdā…stRAtoval

x

uhu…tā vien prasās trešā rindiņa распил бабла
tā teikt, no kosmosa pie realitātes

Kaspars

Vispār ķīnieši jau pirms kāda laika izziņoja 2-3modeļus ar diviem ekrāniem un par 1/2 cenu kā yota. Internetetveikalos (tajos, kas tirgo ārpus Ķīnas) gan īpaši nemana (laikam tirgo tikai uz Ķīnu).