Web Analytics
More
  Reklāma

  Garmin vivosmart HR jaunākā fitnesa aproce pulsu lasa no plaukstas locītavas

  Jaunākie raksti

  Būt aktīvam, rūpējoties par veselību, ir iespēja ne tikai sporta zālē, bet arī ikdienas gaitās. Jaunā „Garmin” fitnesa aproce „vivosmart HR” kā ikdienas aksesuārs palīdz ne vien uzskaitīt pieveiktos soļus vai sadedzinātās kalorijas, lasot pulsu no plaukstas locītavas, bet arī atgādināt par biežāku kustēšanos, ja bez kustībām biroja krēslā vai pie TV ekrāna sēdēts pārāk ilgi.

  Fitnesa aproce „vivosmart HR” ir „Garmin” pirmais saulē nolasāmais skārienjūtīgais aktivitāšu uzskaitītājs ar pulsa nolasīšanu no plaukstas locītavas, lai mērītu lietotāja sirdsdarbību 24 stundas diennaktī. Aproces lietotājs var viedierīci atstāt uz rokas bez papildu lādēšanas līdz pat piecām dienām, pateicoties 50 metru (5 ATM) dziļuma ūdensizturībai un slaidajai siksniņai, kura ir viegla un ērta ikdienas valkāšanā. Aprocē ir atrodami arī vadošo pasaules organizāciju noteiktie iknedēļas aktivitāšu mērķi, kas palīdzēs izvērtēt savu aktivitāšu intensitāti.

  Papildus soļu, kaloriju, distances un sirdsdarbības mērījumiem un pulksteņa laika rādījumam vienmēr ieslēgtā un saules gaismā viegli nolasāmā augstas izšķirtspējas ekrānā, aprocē ir iestrādāts arī barometriskais altimetrs jeb augstuma mērītājs pakāpienu uzskaitei.

  vivosmartHR-1

  Tāpat kā šīs aproces priekšteči, arī „vivosmart HR” aproce tās lietotājam dod ziņu, ja ir pārāk ilgi sēdēts bez kustības, nosaka pašreizējo aktivitāšu līmeni un izstrādā individuālu ikdienā veicamo soļu skaita mērķi, tā motivējot ierīces lietotāju veidot veselīgus ieradumus un būt aktīviem visu dienu. Arī pats lietotājs manuāli var noteikt sev ikdienas aktivitāšu intensitātes mērķus un pieveicamo pakāpienu skaitu.

  Aprocē var ne tikai saņemt paziņojumus par ienākošiem zvaniem, īsziņam, e-pastiem, sociālo tīklu jaunumiem no viedtālruņa ar vibrācijas signālu, bet arī kontrolēt mūziku viedtālrunī un, ja nepieciešams, pat nosūtīt signālu no aproces uz viedtālruni, lai palīdzētu ātrāk noteikt vietu, kur telefons atstāts. Pieslēdzoties bezvadu tīklam, jaunākie dati automātiski augšuplādējās bezmaksas fitnesa kopienas „Garmin Connect” lietotāja individuālajā profilā, lai pētītu savu sniegumu vai lai dalītos tajā ar citiem lietotājiem. Tāpat ierīce ir saderīga ar „MyFitnessPal”, ļaujot analizēt sadedzināto kaloriju un uzturvielu informāciju.

  Fitnesa aproce „vivosmart HR” melnā, violetā un zilā krāsā būs pieejama no decembra „Garmin” salonveikalā TC „Domina”, kā arī sporta un elektronikas veikalos visā Latvijā. Paredzamā pārdošanas cena ir 149 EUR.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  5 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Krišjānis
  02.11.2015 13:40

  Ir jautājums, vai LMT taisās šo ierīci arī piedāvāt? Jo pagaidām bija doma iegādāties FitBit, bet kaut kā pārgāja vēlme, labāk gribētu iegūt šo Garmin ierīci!

  KKTK
  02.11.2015 23:17
  Reply to  Krišjānis

  Kāds LMT sakars ar fitnesa aproci? Ej uz http://pulsometrs.lv/garmin

  02.11.2015 23:22
  Reply to  KKTK

  LMT tagad tirgo arī Garmin “viedpalīgus”.

  Kaspars
  03.11.2015 10:07

  jauka cena, un ja nav arī jālādē katru dienu, tad vispār super.
  starp citu, forši būtu redzēt apskatu ar kaut kādu mērījumu salīdzināšanu. Patestēt reizē pāris rokas pulsometrus vienlaicīgi ar pulsa jostiņu un salīdzināt rezultātus, lai saprastu ko var uztvert nopietni un ko ne..

  03.11.2015 10:11
  Reply to  Kaspars

  OK, ņemsim vērā, ka ir interese par šādu saturu. Pagaidām varu ieteikt izpētīt šos lieliskos salīdzinājumus: http://thewirecutter.com/reviews/best-fitness-tracker/ un http://www.tomsguide.com/us/best-fitness-trackers,review-2066.html

  Reklāma