web analytics

Garmin vivosmart HR jaunākā fitnesa aproce pulsu lasa no plaukstas locītavas

Jaunākie raksti

TP-Link Tapo C310 āra kameras konkurss

Viedās drošības kameras nav nekāds jaunums, esam tās apskatījuši jau vairākas reizes, bet iepriekš neesam pārāk bieži saskārušies ar...

“Google” draud Austrālijai ar meklētāja atslēgšanu, ja valsts spiedīs maksāt ziņu izdevējiem

Iespējams, kompānijai "Google" būs jāsāk maksāt Austrālijas ziņu izdevējiem, ja valdība pieņems jaunus tiesību aktus. "Google", protams, ar šādu...

Apsardzes uzņēmuma darbinieks pieslēdzies novērošanas kamerām, lai vērotu kailas sievietes

Kāds nu jau bijušais apsardzes firmas ADT darbinieks pieķerts pārkāpumos, kad izmantojot uzņēmuma resursus un iespējas, viņš ir pieslēdzies...

Microsoft Edge pārlūks informēs lietotājus par noplūdušām parolēm

Microsoft interneta pārlūkprogramma Edge, kas ir ieguvusi savu otro elpu un popularitātes pieaugumu pēdējā laikā, tagad saviem lietotājiem sniegs...

ASUS iepazīstina ar ProArt Display PA278CV monitoru

ASUS izziņojis ProArt Display PA278CV monitoru, kas spēj attēlot 100% no sRGB un arī Rec 709 krāstelpas, šis 27...Būt aktīvam, rūpējoties par veselību, ir iespēja ne tikai sporta zālē, bet arī ikdienas gaitās. Jaunā „Garmin” fitnesa aproce „vivosmart HR” kā ikdienas aksesuārs palīdz ne vien uzskaitīt pieveiktos soļus vai sadedzinātās kalorijas, lasot pulsu no plaukstas locītavas, bet arī atgādināt par biežāku kustēšanos, ja bez kustībām biroja krēslā vai pie TV ekrāna sēdēts pārāk ilgi.

Fitnesa aproce „vivosmart HR” ir „Garmin” pirmais saulē nolasāmais skārienjūtīgais aktivitāšu uzskaitītājs ar pulsa nolasīšanu no plaukstas locītavas, lai mērītu lietotāja sirdsdarbību 24 stundas diennaktī. Aproces lietotājs var viedierīci atstāt uz rokas bez papildu lādēšanas līdz pat piecām dienām, pateicoties 50 metru (5 ATM) dziļuma ūdensizturībai un slaidajai siksniņai, kura ir viegla un ērta ikdienas valkāšanā. Aprocē ir atrodami arī vadošo pasaules organizāciju noteiktie iknedēļas aktivitāšu mērķi, kas palīdzēs izvērtēt savu aktivitāšu intensitāti.

Papildus soļu, kaloriju, distances un sirdsdarbības mērījumiem un pulksteņa laika rādījumam vienmēr ieslēgtā un saules gaismā viegli nolasāmā augstas izšķirtspējas ekrānā, aprocē ir iestrādāts arī barometriskais altimetrs jeb augstuma mērītājs pakāpienu uzskaitei.

vivosmartHR-1

Tāpat kā šīs aproces priekšteči, arī „vivosmart HR” aproce tās lietotājam dod ziņu, ja ir pārāk ilgi sēdēts bez kustības, nosaka pašreizējo aktivitāšu līmeni un izstrādā individuālu ikdienā veicamo soļu skaita mērķi, tā motivējot ierīces lietotāju veidot veselīgus ieradumus un būt aktīviem visu dienu. Arī pats lietotājs manuāli var noteikt sev ikdienas aktivitāšu intensitātes mērķus un pieveicamo pakāpienu skaitu.

Aprocē var ne tikai saņemt paziņojumus par ienākošiem zvaniem, īsziņam, e-pastiem, sociālo tīklu jaunumiem no viedtālruņa ar vibrācijas signālu, bet arī kontrolēt mūziku viedtālrunī un, ja nepieciešams, pat nosūtīt signālu no aproces uz viedtālruni, lai palīdzētu ātrāk noteikt vietu, kur telefons atstāts. Pieslēdzoties bezvadu tīklam, jaunākie dati automātiski augšuplādējās bezmaksas fitnesa kopienas „Garmin Connect” lietotāja individuālajā profilā, lai pētītu savu sniegumu vai lai dalītos tajā ar citiem lietotājiem. Tāpat ierīce ir saderīga ar „MyFitnessPal”, ļaujot analizēt sadedzināto kaloriju un uzturvielu informāciju.

Fitnesa aproce „vivosmart HR” melnā, violetā un zilā krāsā būs pieejama no decembra „Garmin” salonveikalā TC „Domina”, kā arī sporta un elektronikas veikalos visā Latvijā. Paredzamā pārdošanas cena ir 149 EUR.

5 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Krišjānis

Ir jautājums, vai LMT taisās šo ierīci arī piedāvāt? Jo pagaidām bija doma iegādāties FitBit, bet kaut kā pārgāja vēlme, labāk gribētu iegūt šo Garmin ierīci!

KKTK

Kāds LMT sakars ar fitnesa aproci? Ej uz http://pulsometrs.lv/garmin

Kristaps Skutelis

LMT tagad tirgo arī Garmin “viedpalīgus”.

Kaspars

jauka cena, un ja nav arī jālādē katru dienu, tad vispār super.
starp citu, forši būtu redzēt apskatu ar kaut kādu mērījumu salīdzināšanu. Patestēt reizē pāris rokas pulsometrus vienlaicīgi ar pulsa jostiņu un salīdzināt rezultātus, lai saprastu ko var uztvert nopietni un ko ne..

Kristaps Skutelis

OK, ņemsim vērā, ka ir interese par šādu saturu. Pagaidām varu ieteikt izpētīt šos lieliskos salīdzinājumus: http://thewirecutter.com/reviews/best-fitness-tracker/ un http://www.tomsguide.com/us/best-fitness-trackers,review-2066.html

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: