Web Analytics
More
  Reklāma

  Baltijā lielākajā kiberdrošības konferencē iepazīstinās ar tendencēm datu un informācijas sistēmu aizsardzībā

  Jaunākie raksti

  Nacionālo valstu iespējas aizstāvēties pret kiberuzbrukumiem, privātpersonu un uzņēmumu datu aizsargāšana no hakeru uzbrukumiem, nedrošu e-vietņu uzlaušanas paraugdemonstrējumi, kvantu kriptogrāfija un e-vēlēšanu drošība, mākoņi un mobilitāte – tās ir tikai dažas no tēmām, kas ceturtdien, 22.oktobrī tiks apskatītas 8 paralēlās sesijās starptautiskajā kiberdrošības konferencē DSS ITSEC 2015 – “Bulding Digital Fortress”. Lielākais kiberdrošības pasākums Baltijā, kas Rīgā, Latvijas Nacionālajā Bibliotēkā, norisināsies jau sesto reizi, šogad pulcēs jau vairāk nekā 70 ietekmīgus nozares ekspertus no Baltijas, Skandināvijas, ASV, Vācijas, Beļģijas, Krievijas, Ungārijas un Lielbritānijas.

  Laikā, kad ziņās bieži dzirdam par slavenību fotogrāfiju nozagšanu no mākoņservisiem, sensitīvas klientu informācijas pazušanu no serveriem, vai informācijas aizplūšanu pie konkurentiem, datu drošības jautājums kļuvis aktuālāks nekā jebkad iepriekš. Lai apspriestu jaunākās tendences kritiskāko datorsistēmu un datu aizsardzībā, Rīgā 22.oktobrī ieradīsies Eiropā un visā pasaulē labi pazīstami kiberdrošības eksperti. Pasākumā piedalās tādi globāli uzņēmumi kā Microsoft, Oracle, Cisco, Radware, IBM, MobileIron, Symantec, Balabit, BeyondTrust un daudzi jo daudzi citi. Tiem pievienojas Baltijas zināmākie kiberdrošības eksperti no ALSO, Opticom, DEAC, FIMA, Hermitage Solutions, Data Security Solutions, bet ekspertu diskusijās piedalās gan ENISA, gan NATO kiberdrošības ekselences centrs, gan pašmāju CERT.LV, gan juridiskais birojs Borenius, gan IT apmācības un sertificēšanās centrs New Horizons, un daudzi citi. Baltijas jūras reģionā šis ir līdz šim nebijuša mēroga pasākums, kas ar katru gadu nostiprina reputāciju kā lielākais kiberdrošības nozares notikums Baltijā, līdzās Igaunijas NATO kiberdrošības centra pasākumam «CyCon».

  Konference sāksies jau pulksten 9:00 no rīta ar LR Aizsardzības ministrijas Valsts sekretāra Jāņa Garisona atklāšanas runu. Globālās kiberdrošības aktualitātes ieskicēs UNESCO Informācijas un komunikāciju tehnoloģiju attīstībai (ICT4D) vadītājs Tims Anvins, bet par draudiem uzņēmumu iekšējās informācijas drošībai pastāstīs uzņēmuma Kaspersky Lab līdzdibinātāja un InfoWatch Group vadītāja Natālija Kasperska. Visu dienu Ziedoņa zāles sesijas vadīs un ar interesantiem komentāriem papildinās «Nākotnes Parka» eksperts Reinis Zitmanis.

  Pēc tam konferences dalībnieki tiek aicināti apmeklēt astoņas Latvijas Nacionālās bibliotēkas zāles, kur visas dienas garumā paralēli notiks ekspertu lekcijas un paneļdiskusijas. Katrā no tām uzstāsies astoņi lektori un tiks aplūkota kāda ar datu drošību saistīta tēma, kā, piemēram, kiberdrošības tendences un digitālais cietoksnis, kaitniecisko programmu un hakeru darbības analīze, mākoņpakalpojumu riski, nākotnes un internetā saistīto lietu (Internet of Things) tendences un daudzi citi jautājumi. Konferenču zāles foajē apskatei būs pieejami gan bezpilota lidaparāti, gan 3D printeri, gan vairāk nekā 30 dažādu pasaules vadošo tehnoloģiju drošībā ekspozīcijas stendi, kuros apmeklētāji varēs uzdot jautājumos, skatīties demonstrācijas, kā arī iegūt milzīgas informatīvas priekšrocības, kas noderēs biznesā reģionālajā un starptautiskajā tirgū.

  Dalībai «DSS ITSEC 2015» tiek aicināti pieteikties biznesa un IT nozaru speciālisti un vadītāji, auditori, risku pārvaldnieki, personas datu apstrādes speciālisti. Pieteikšanās notiek, aizpildot reģistrācijas anketu vietnē http://event.dss.lv/. Ja nav iespējas pasākumu apmeklēt klātienē, visas dienas garumā būs vērojamas tiešraides gan mediju partnera LMT Straume portālā, gan Delfi portālā, gan vietnē Youtube. Saites būs pieejamas tikai reģistrētiem lietotājiem.

  «DSS ITSEC» ir kiberdrošības pasākumu zīmols, ko 2010.gadā izveidoja, uztur un attīsta vadošais un 100% kiberdrošības jomā Baltijas tirgū strādājošais un jau starptautiski ļoti atpazīstamais Latvijas uzņēmums Data Security Solutions.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma