Web Analytics
More
  Reklāma

  Zaļo tehnoloģiju inkubators aicina pieteikt biznesa idejas

  Jaunākie raksti

  Zaļo tehnoloģiju inkubators (ZTI) aicina zaļi domājošos Latvijas uzņēmējus pieteikt savas biznesa idejas pirmsinkubācijas atbalstam ideju uzņemšanas sestajā kārtā. Pieteikumus iespējams iesniegt līdz 26. oktobrim, aizpildot anketu ZTI mājas lapā www.giic.lv.

  ZTI atbalsta projektus, kas veicina atjaunojamo materiālu un enerģijas avotu izmantošanu, samazina un novērš emisiju un atkritumus. Ideju uzņemšanas piektajā kārtā ir plānots atbalstīt 25 idejas.

  ReklāmaAdvertisement

  Līdz šim ZTI ir saņēmis 379 biznesa ideju pietiekumus. 81 biznesa idejas ir uzņemtas pirmsinkubācijā.

  Šī ir lieliska iespēja ikvienam esošajam vai topošajam Latvijas uzņēmējam, kurš savu biznesu saista ar zaļajām tehnoloģijām, iegūt atbalstu intelektuālo un finanšu resursu piesaistē, kas nepieciešami inovatīvu biznesa ideju attīstīšanai. Pirmsinkubācijas laikā ZTI palīdzēs uzņēmējiem pilnveidot un notestēt biznesa idejas, kā arī sagatavot biznesa plānu un definēt biznesa modeli.

  ZTI ir Rīgas Tehniskās universitātes, Latvijas Universitātes un Norvēģijas industriālās attīstības korporācijas SIVA kopprojekts, kura mērķis ir atbalstīt un veicināt uzņēmējdarbību, kas saistīta ar inovācijām zaļās ražošanas jomā. ZTI ir vērsts uz starpinstitucionālo sadarbību un zināšanu plūsmas veicināšanu starp universitātēm, pētniecības iestādēm un zaļās ražošanas uzņēmumiem. Projekta “Zaļo tehnoloģiju inkubators” (Līg.nr. DL-2014/9) 90% finansējuma veido Norvēģijas finanšu instrumenta programmas “Inovācijas “zaļās” ražošanas jomā” līdzfinansējums un 10% — valsts budžeta līdzekļi.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma