Gmail Android lietotne sākusi saņemt jauninājumu, kas atvieglos atteikšanos no nevēlamām vēstkopām, kā arī atvieglos ziņošanu par mēstulēm. Nobloķēt kādu konkrētu e-pasta adresi kļuvis tikpat viegli, kā Gmail galddatoru tīmekļa pārlūkos. Uzskatu, ka bija pēdējais laiks šādu iespēju ieviest mobilajās viedierīcēs, jo kuram gan ir laiks, lai vakarā slēgtu iekšā datoru un bloķētu dienā atnākušos e-pastus.

Google ar mēstulēm karo jau gadiem. Tas tiek pasniegts kā rūpes par lietotāju un digitālās pasta kastes tīrību, bet noteikti jāatceras, ka Google labprātāk vēlas, lai lietotāji apskata Google sniegtās reklāmas, nevis atrod ko noderīgu starp reklāmas mēstuļu miljoniem.

Kā jau ierasts, Gmail lietotnes jauninājumi iznāk viļņveidīgi, bet steidzīgie var doties uz APKmirror lapu un ielādēt pēdējo Gmail lietotnes versiju paši. Saiti meklē pie Avota raksta lejasdaļā.

 

Reklāma

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Purvavelns Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Purvavelns
Viesis
Purvavelns

nu vajadzētu sākt ar to, ka neizmantot savu galveno e-pastu katrā otrajā pierakstīšanās vietā. Dīvaini, bet es uz savu darba e-pastu kas gan ir LV domēns, bet dzīvo gmailā 5 gadu laikā neesmu saņēmis NEVIENU international spama vēstuli!