Iespējamie iPhone 6s un 6s Plus modeļi varētu atnest Force Touch iespējas, kas jau šobrīd tiek piedāvātas Apple Watch un vairākos jaunajos MacBook modeļos. Ar pārliecību var gandrīz apgalvot, ka no iPhone 6s un 6s Plus modeļiem varam gaidīt uzlabotas kameras, kā arī jaudīgākus procesorus. Šogad Apple spējuši noturēt iPhone 6s un 6s Plus modeļu tehniskās nianses pamatīgā noslēpumā. Tiek baumots, ka Apple grasās oficiāli izziņot jaunu vai vairākus jaunus iPhone modeļus septembra otrajā nedēļā. Ierasts, ka iOS jauninājumi uzsāk ceļu pie esošiem iPhone lietotājiem vēl nedēļu vēlāk.

Iespējams, ka IFA 2015 ietvaros Huawei arī gatavojas par pāris dienām apsteigt Apple ar Force Touch tipa ekrāna vadības iespējas izziņošanu jaunajā Huawei Mate 8 vai kādā citā viedtālruņa modelī. Huawei preses konference IFA 2015 ietvaros gaidāma jau 2. septembrī.

Force Touch ir ekrāna vadības iespējas, kas spēj izšķirt stiprāku uzspiedienu no vājāka. Tādējādi ir iespējams panākt dažādas noderīgas funkcijas, piemēram, simulēt kameras slēdža darbību – viegli piespiežam uz ekrāna, lai fokusētos un piespiežot stiprāk, tiek uzņemts attēls. Līdzīgi video atskaņošanas programmās stiprāk uzspiežot uz patīšanas pogas, video tiek pārtīts ātrāk. Tā pavisam noteikti ir noderīga funkcija, kuras nonākšana līdz Apple un citu ražotāju veiksmīgākajiem produktiem bija tikai laika jautājums.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments