Web Analytics
More
  Reklāma

  iPad turpina dominēt vājā planšetdatoru tirgū

  Jaunākie raksti

  Izskatās, ka īsais planšetdatoru uzvaras gājiens ir beidzies. Nevienam vairs nav nepieciešams paliels, it kā vieds rīks, kas tomēr nav saņēmis klaviatūra un tā pielietojums ir ierobežots. Klēpjdatori kļuvuši ļoti lēti, izmēros nelieli un spēj ar vienu uzlādi darboties pat pilnu darba dienu, tie arī tiek uzskatīti par pēdējo naglu planšetdatoru zārkā.

  Taivānas tirgus pētnieki TrendForce lēš, ka šogad pārdoti aptuveni 163 miljoni planšetdatoru. Tādējādi kritums pret iepriekšējā gada šo pašu periodu ir 14.9%. Vislielākās problēmas ir pazīstamiem ražotājiem, kas zaudējuši 18.7% pārdošanas apjomus pret iepriekšējo gadu. Tā sauktie “nebrendotie ķīnieši” zaudējuši ap 3.1 procentu.

  ReklāmaAdvertisement

  Šāda statistika pat Apple likusi it kā uz laiku atlikt vai pavisam atcelt iPad Air 3 iznākšanu. 2015. gadā Apple spējuši pārdot 48 miljonus iPad planšetdatoru, bet tuvākais sekotājs ir Samsung ar 33 miljoniem. Lenovo pārdevuši 4.4 miljonus planšetdatoru, pēc tam nāk Asus, Amazon un Microsoft ar attiecīgi 3.4, 3 un 2.6 miljoniem planšetdatoru.

  Clipboard01

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  5 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  davfreim
  29.08.2015 15:22

  Nu nav jau zaudējuši jēgu, iPhone Plus ir pa vidu kaut kas, tāpēc daudzi izvēlas to, es atkal gaidu jaunos iPadus, jo plānoju savu mini nokalpojušo izmantot kā kafijasgaldiņa papildinājumu, bet jauno iPad izmantot ikdienai.

  Laptops kaut vai jaunais Macbook nevar aizvietot planšeti, ja galvenais ir grāmatu/ mācibu matereālu ātra pārlasīšana. Man tā ir prioritāte un planšete tam der perfekti.

  Un protams, ka Mail un Safari arī ir turpat, ja nav vajadzības daudz drukāt, tad planšete spēj pilnībā aizstāt laptopu, ja ir daudz jādrukā, tad gan viegls laptops būs labāks.

  x
  29.08.2015 16:56
  Reply to  davfreim

  ja ir daudz jādrukā, tad manuprāt, nekas nav labāks par labu ārējo klavieri un vai nu ārējo moni vai laptopu/planšeti noliktu ergonomiskā veidā lai nebūtu jāsēž salīkušam ar sašķiebtu kaklu.

  pliks laptops ir rīks neregulāram darbam, kad cilvēks ir ārpus mājām nevis kā ikdienas darba vieta. Manuprāt.

  Ksspars Lccis
  29.08.2015 17:18
  Reply to  x

  b*** bet tad tak nevar redzēt izgaismoto loguci apkārtējie…

  x
  29.08.2015 17:35
  Reply to  Ksspars Lccis

  jāstartē trends aizlīmēt ābologo ar melno skoču, kā iesvaidītie leicas nēsātāji to dara ar sarkano punktu.

  davfreim
  29.08.2015 18:03
  Reply to  x

  Ne jau visiem darbs prasa lietot kompi visu dirnu :)

  Reklāma