YouTube Gaming uzsāk ceļu pie spēļu entuziastiem, lai vecajiem spēļu straumēšanas servisiem parādītu kur ziemo vēži. Sagaidāms, ka lielākais cietējs būs videospēļu cienītājiem paredzētais sociālais tīkls Twitch (ko par 970 miljoniem dolāru iegādājās e-komercijas gigants Amazon). Twitch uzskatāmi parāda to, ka cilvēkiem patīk ne tikai spēlēt videospēles, bet arī skatīties kā to dara citi. Pirms daudziem gadiem tas notika skatoties pār plecu kā mūsu draugi spēlē, tagad tas notiek skatoties spēlēšanu savos datoru vai mobilo ierīču ekrānos. Tomēr viens nav mainījies – tas joprojām ir sasodīti aizraujoši.

Google apgalvo, ka YouTube Gaming būtiski atšķirsies no YouTube pamata pakalpojumiem, tajā nebūs pieejami citi, maldinoši video no YouTube pamatservisa. Aptuveni 25 000 spēles saņems specializētas mikrovietnes, lai vienuviet varētu redzēt visus vienas spēles video. YouTube Gaming palēnām tiks papildināts arī ar esošiem spēļu video, kas jau atrodas YouTube sarakstos.

Arī Samsung nesēž rokas klēpī salicis un ar jaunām iespējām papildināta Game Recorder+ lietotne, kas sākotnēji bija pieejama vien Galaxy S6 un Galaxy S6 edge īpašniekiem. Game Recorder+ lietotne paredzēta spēļu ierakstīšanai, lai ar spēles gaitu varētu dalīties sociālajos tīmekļos. Samsung paplašinājis atbalstāmo viedierīču klāstu, lai Game Recorder+ lietotne iegūtu plašāku atpazīstamību.

YouTube Gaming lietotni jau vari sākt meklēt Google Play veikalā, bet lietotnes pieejamība (kā jau ierasts) būs viļņveidīga. Vismaz man YouTube Gaming gala versija vēl nav pieejama.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments