web analytics

LG prezentē salokāmu mobilajām ierīcēm paredzētu bezvadu tastatūru

Jaunākie raksti

AMD 3. martā izziņos Radeon RX 6700 XT

Radeon RX 6700 XT pastāvēšana ir visai slikti glabāts noslēpums, bet par videokartes tehniskajām niansēm šobrīd zināms maz. AMD...

Sony izziņo jaunas PlayStation 5 paredzētas virtuālās realitātes brilles

Jaunākā Sony PlayStation 5 spēļu konsole ir pieejama sākot no pagājušā gada novembra, un pēc tās ir ļoti liels...

Microsoft pilnveidojusi Azure Speech pakalpojumu, pievienojot latviešu valodu

Turpinot attīstīt mākslīgā intelekta iespējas runas un valodas apstrādē, kompānija Microsoft pilnveidojusi Azure Speech pakalpojumu, pievienojot tam virkni Eiropas...

Facebook piedāvā lietotni BARS, kura ikvienam ļauj būt par reperi

Mūsdienu lietotņu pielietojumam nav robežu, jo Facebook testa režīmā ir palaidusi lietotni BARS, kura ikvienam uz brīdi ļauj izmēģināt...

“Twitter” nāk klajā ar “Super Followers” funkciju, kas ļaus gūt ienākumus no sekotājiem

"Twitter" ir izziņojis divas jaunas funkcijas, kuras kaut kad varētu papildināt vietnes satura sniegtās iespējas. Pirmā no tām ir...

Nevarētu teikt, ka Android (un arī iPad) planšetdatori būtu izmantojami kaut cik nopietnai strādāšanai. Vismaz ne bez ārējas fiziskas tastatūras, kas ļauj pienācīgā ātrumā un efektivitātē drukāt tekstu. Lai arī pieejamo tastatūru klāsts ir gana bagātīgs, tomēr vairums no tām aizņem gana daudz vietas un visādi citādi mobilo ierīci padara izmēros lielāku un smagāku.

LG ir izdomājis risinājumu – sarullējamu bezvadu Rolly Keyboard tastatūru (modelis KBB-700). Sarullētā stāvoklī šī tastatūra izskatās pēc nesagriezta suši ruļļa. Attālums starp taustiņiem ir 17 mm un tā veidota no izturīgas plastmasas. Tastatūrā iebūvēts arī planšetdatoru (ar maksimālo izmēru 10 collas) un telefonu tureklis, kas ļauj ērtāk redzēt ierīču ekrānā notiekošo un tastatūra izmantojot Bluetooth 3.0 bezvadu savienojumu spēj pieslēgties pie divām dažādām ierīcēm vienlaicīgi. LG Rolly Keyboard barojas no vienas AAA tipa baterijas. Aksesuārs automātiski ieslēgsies līdzko tiks izrullēts un izslēgsies sarullētā stāvoklī.

Uzņēmums vēsta, ka šī tastatūra kopā ar citiem premium ievades aksesuāriem tiks atrādīta jau nākošnedēļ Berlīnē notiekošajā IFA 2015 tehnoloģiju izstādē. Šis ir patiešām interesants tastatūras koncepts un Kursors.lv pavisam noteikti centīsies apskatīt šo ierīci skrējienā caur IFA 2015 stendiem.

LG nav vienīgais uzņēmums kas mēģina ienest jaunas vēsmas šādu tastatūru jomā. Pavisam nesen mediju uzmanība tika pievērsta Microsoft radītajam tastatūras prototipam, kurā iestrādāts atsevišķs displejs.

5 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Gunārs Heinsbergs

Izskatās skaisti…

Ksspars Lccis

taustiņa gājiens 17 mm – eto kuda tas taustiņš tā cilpo gandrīz 2 centimetrus???

Kaspars

laikam kļūdiņa – 1,7mm, bet citādi jau parikte interesanta, īpaši ceļojumiem/komandējumiem, kad brauc ar rokas bagāžu.

Kristaps Skutelis

Paldies par norādi! Palasījos kas ir “key pitch” un sapratu, ka tas ir attālums starp blakus esošo taustiņu centriem. LG norāda, ka tas ir gandrīz tik pat cik klasiskām lielāku datoru tastatūrām, kam šis rādītājs ir 18 mm. Teksts palabots!

Raivis Rasnačs

LG tiešām ir pelnījis lielu cepumu par pēdējā laika produktiem. G4 ir lielisks flagmanis un vēl šādi interesanti aksesuāri. Microsoft Foldable Keyboard arī nav slikts, bet tomēr ne tik kompakts risinājums.

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: