web analytics

Apple izsludina iPhone 6 Plus kameru nomaiņas programmu

Jaunākie raksti

Microsoft Surface Pro 7 planšetdatora apskats (video)

Tālajā 2011. gadā man bija ekskluzīva iespēja būt ASV un dzīvajā pieredzēt Windows 8 publiskās beta versijas izziņošanu. Šī...

ASUS RT-AX68U ir pirmais Wi-Fi 6 maršrutētājs ar Instant Guard

ASUS RT-AX68U ir pirmais mājas lietotājiem paredzētais bezvadu maršrutētājs ar Wi-Fi 6 un jauno Instant Guard drošības risinājumu. ASUS...

Kāds vīrietis Kalifornijā apsūdzēts pēc tam, kad viņa drons ietriecas policijas helikopterā

Visai nelāga drona pilotēšana izvērsusies kādam vīrietim Kalifornijā. Viņš pērnā gada septembrī palaida savu bezpilota lidaparātu, lai redzētu nozieguma...

“WhatsApp” nolemj uz laiku atlikt jaunās privātuma politikas ieviešanu

Pēc "WhatsApp" nesenā paziņojuma, ka drīzumā lietotājiem vai nu būs jāpiekrīt savu datu nodošanai "Facebook", vai arī par šo...

Razer piedāvā savu sejas aizsargmaskas konceptu ar RGB apgaismojumu

Koronavīrusa pandēmijas sākumā uzņēmums Razer aktīvi reaģēja uz situāciju un pielāgoja savu rūpnīcu, lai ražotu vienreizlietojamās medicīnas aizsargmaskas, un...Apple iPhone 6 Plus viedtālrunis ir aprīkots ar pašu labāko Apple jebkad radīto kameru un tās “necilie” 8 megapikseļi uzskatāmi norāda, ka megapikseļu skaits nav izšķirošais kvalitatīvu attēlu uzņemšanā. Tomēr izrādās, ka arī šī kamera nav bez saviem trūkumiem.

Apple ir izziņojis iSight kameru nomaiņas programmu un tā attiecas uz iPhone 6 Plus viedtālruņiem, kas pārdoti kopš šī telefona izlaišanas 2014. gada septembrī līdz 2015. gada janvārim. Apple atzīst, ka mazā daļā šīs problēmas skarto telefonu ir iekļauta bojāta komponente, kuras nekorektās darbības rezultātā telefons uzņem izsmērētus attēlus. Iespējams, pie vainas optiskās attēla stabilizācijas sistēma, jo “parasto” iPhone 6, kam šādas sistēmas nav, konkrētā problēma neskar.

Ja arī tavs telefons uzņem izsmērētus attēlus, jādodas uz kameras nomaiņas programmas tīmekļa vietni un jāievada ierīces sērijas numurs. Tādā veidā tiks noskaidrots vai ierīcei pienākas remonts. Remonta gadījumā jāgriežas pie autorizētajiem Apple servisa centriem: BCCS vai Capital. Apple tīmekļa vietnē norādīts, ka šīs problēmas gadījumā nav jādodas pie mobilo sakaru operatora (Latvijas gadījumā LMT). Nododot ierīci uz remontu, servisā tiks pārbaudīts vai tai nav novērojamas kādas citas problēmas. Nevajadzētu sadomāties, ka šī remontdarba ietvaros tiks salabotas arī citas paša lietotāja radītas ķibeles, piemēram, sasists displejs. Tāpat arī lietotājam pašam ir jāparūpējas par datu rezerves kopijas izveidošanu.

Vairāk informācijas Apple tīmekļa vietnē: iSight Camera Replacement Program for iPhone 6 Plus

15 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
15 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Māris Antons

Kāds varbūt var konkrēti pateikt, kā šis process notiek – apmaina uzreiz vai arī telefons ir jāatstāj?

Kristaps Skutelis

Loģiski būtu, ja ierīce tiktu atstāta. Nav jau tā, ka servisos ir 100 meistari, kuri tā vien gaida, kad varēs mesties Tava telefona remontdarbos.

Māris Antons

es jau saprotu, bet tā atstāšana vienmēr tā ne visai

P.

… bet ekrāns taču saplīsa dusmās par izsmērēto bildi…

Raivis Rasnačs

Prieks, ka šoreiz tiek atzīta kļūda un piedāvāts risinājums. Antenu problēmas gadījumā tika pateikts “neturi viņu tā” un viss.

Kristaps Skutelis

Apple diezgan regulāri izziņo līdzīgas remonta vai ierīču nomaiņas programmas. Paši esam rakstījuši par vairākām no tām. Ieintriģēji mani uzmeklēt kāds tad bija Apple komentāros par to antenas gadījumu. Atradu uzņēmuma paziņojumu, kurā vaina tika novelta uz formulu pēc kuras tika rēķināts signāla iedaļu attēlojums. Upon investigation, we were stunned to find that the formula we use to calculate how many bars of signal strength to display is totally wrong. Our formula, in many instances, mistakenly displays 2 more bars than it should for a given signal strength. For example, we sometimes display 4 bars when we should be displaying… Read more »

Raivis Rasnačs

Diezgan murgains tas pamatojums. Es joprojām uzskatu, ka tā bija “nedaģelka”, par kuru ražotājam jānes atbildība, bet toreiz tas diemžēl netika pienācīgi darīts.

Skats

Optiskās attēla stabilizācijas sistēmas nepieciešamību man grūti saprast, jo lietojot Nokia N8 grūti uzņemt izsmērētus attēlus principā, un bez kādas OIS. Noknipsēju trīs attēus it kā drošībai un visi trīs vienmēr sanāk normāli.

Jānis Logins

Kamera un baterija ir vienīgais, kāpēc vēl turos pie N8. Pārējais nu tā, vai arī nekā.

Skats

Nu, man vēl navigācija noder un ar 0pera mini internetu lietot var normāli.
Plus – 16.GB atmiņai nav ne vainas. Pa laikam apskatos jaunos telefonus, patīksminos, salīdzinu un nopūšos – vēl nav tomēr vērts pirkt jaunu.:)

Kristaps Skutelis

Optiskā attēla stabilizācija visvairāk nepieciešama, lai uzlabotu attēlu kvalitāti slikta apgaismojuma apstākļos, kad kameras atvērumu mēģina turēt maksimāli ilgu un tāpēc liels risks izkustināt ierīci un “izsmērēt” attēlu.

Kaspars

Vai arī filmējot video. Ir stipri liela starpība ar un bez stabilizācijas, ja filmē esot kustībā, neatkarīgi no tā, vai tiek izmantota digitālā vai optiskā stabilizācija.

P.S. Neatceros kuram, bet vienam no telefonu ražotājiem bija tik laba digitālā stabilizācija, ka daža laba optiskā stabilizācija varēja iet stūrī nokaunēties.

Kristaps Skutelis

Jā, protams, video tas arī noder :)

Artis

Mums ir 3 iPhone 6 + un visi tajā lapā kvalificējas remontam… Reāli nekādu problēmu neesam novērojuši… Ir jēga nest uz servisu?

Kristaps Skutelis

Es domāju, ka prātīgāk būtu aiznest. Ja jau Apple pēc sērijas numura secina, ka telefonos ir potenciāls būt brāķa komponentei, tad labāk to par Apple naudu (un savu laiku) nomainīt nekā pēc tam kost zobos, kad problēma pienāks (ja pienāks).

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: