Web Analytics
More
  Reklāma

  Microsoft lietotne lasīs priekšā jaunākās ziņas

  Jaunākie raksti

  Microsoft šobrīd testējot NewsCast lietotni, kas apkopos jaunākās aktuālās ziņas, izveidos to kopsavilkumu un nolasīs saturu lietotājam priekšā. Baumas nāk no Microsoft Azure mājaslapas, kur pāragri nonākusi NewsCast lietotne. Diemžēl tā uzreiz no mājaslapas pazudusi. NewsCast lietotni uzturot Bing komanda.

  NewsCast, visticamāk, izmanto Bing izveidoto teksta pārveidi runā un lietotne spēs jebkuru jaunāko ziņu pārvērst 30 sekunžu balss ziņojumā, ko priekšā nolasīs Cortana. Interesanti, ka NewsCast lietotne bijusi pieejama iOS operētājsistēmai, bet tiek norādīts, ka daudzi Microsoft darbinieki izmanto ikdienā tieši iPhone un iPad.

  Reklāma

  Iepriekš ziņojām, ka arī Facebook veidojot viedierīču lietotni, kas paredzēta jaunāko ziņu nogādāšanai pie lasītāja. Facebook tādējādi grasās atņemt daļu no Twitter lietotājiem, kuri izmanto mikroblogošanas vietni jaunāko ziņu virsrakstu saņemšanai. Viedierīcē uz tiks saņemts paziņojums par jaunas aktuālās ziņas nonākšanu pie lasītājiem. Tiek pieļauts, ka jaunais Facebook ziņu serviss piedāvās virsrakstu, pirmos 100 vārdus no raksta, kā arī saites adresi uz pilnu saturu.

  newscast-image

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma