Tiek baumots, ka Sony ar steigu gatavo vēl vienu šī gada flagmani, lai tas aizēnotu Xperia Z3+ karšanu un pie mums nenonākušo Xperia Z4. Protams, ir runa par nākotnes flagmani Xperia Z5, kas iznākšot šī gada otrajā pusē.

Xperia Z5 saņemšot 5.5 collu 1080p ekrānu un 3 GB RAM, kā arī 32 GB atmiņu, kas kopumā ņemot nebūtu jāuzskata par lielu jaunumu. Drīzāk – soli atpakaļ, jo lielāks ekrāna laukums nozīmē, visticamāk, arī lielāku pašu viedtālruni, bet ekrāna izšķirtspēja palielināta netiek. Xperia Z5 darbināšot bēdīgi slavenais Qualcomm Snapdragon 810, kas sevi pierādījis kā ļoti karstošs procesors.

Kā jau varēja gaidīt, Sony uzstādīs Xperia Z5 galveno 20.7 megapikseļu kameru un 8 megapikseļu pašbilžu kameru. Tātad nav nekādu pārsteigumu arī šajā ziņā. Sony grasās reklamēt Xperia Z5 jaunākajā Bonda franšīzes filmā, kas iznāks kinoteātros 26. oktobrī Lielbritānijā un 6. novembrī visā pasaulē.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
10 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
judenknochlein

Viss jau forši (spriežot pēc reālu lietotāju atsauksmēm un youtube video Sony Xperia sērijai ir neticami spēcīgs GPS, piemēram, ķer iekštelpās pa pirmo, ir arī laikam Beidou atbalsts), ir mitrumdrošums, bet ir viens liels mīnuss kā dēļ šo telefonu neizvēlēšos. Zinot Sony, visticamāk nebūs iespēja izmest miskastē standarta bateriju un ielikt 2-3x krutāku.

Armands Padrevics

Esmu testējis daudzus viedtālruņus un teikšu atklāti, Sony Baterijas taupīšanas sistema ir pati uzticamākā. Esmu lietojis daudzus kuri sola 2-3 dienas tālruņa patstāvīgā lietošanas režīmā, bet patiesi to noverojis tikai Sony XPERIA sērijai.

judenknochlein

Es paļaujos tikai trešo pušu izstrādātāju lieljaudas baterijām (ZeroLemon, Myde, Kranich, Mugen, Hyperion, Anker). Tāpēc obligāts nosacījums man ir lietot’ja nomaināma baterija.

Mārtiņš Cimanskis

Bet kāpēc At&T var uztaisīt 4k, bet Eiropai nevar? Par ekrāna izmēriem – ganjau uztaisīs plānāku korpusu ar maziem “zodiem”. Tas renderis izskatās jauki, to nevar noliegt. Kkas līdzīgs bija redzēts tālajā 14 gadā sākumā, kad bija paklīdis ZX ( precīzi nearceros kā sauca) koncepts.
Visā visumā jūtu, ka gadā beigās būs jāveic apgreids no Z2 :)

Armands Padrevics

AT&T ir kompānija kura maksā lai būtu pāris savus īpatnības, viņi to var atļauties, jo tur tiek manipulētas ar ASV kā investīcijas sakaru uzlabošanā. Tas pats notika ar iPhone 3 un 4 ka šo to ielika gan Verizone gan AT&T gan arī Speciālajos Sharp un MOTO tālruņos. Eiropā to spētu nodrošināt tikai 2 kompānijas Tele2 (kurai ir pārāk sarežģīta sistēma saistībā ar to, ka ieejot kaimiņu valstīs varēja tikai igādājotie jau esošu tīklu (kā Baltcom pie mums)) un T.Mobile, bet viņa nav tikdaudzās valstīs kā Tele2, līdz ar to nav ienesīgi.

Kaspars

Tele 2 (Telia Sonera) varbūt ir plašāk pārstavēts- skaitliski valstīs, bet naudas ziņā tie atpaliek ievērojami, tajā pašā Eiropā, T Mobile un Telefonica nopelna stipri vairāk, daudz netpaliek Vodafone. Un tieši Vodafone ir tie, kuri vēl taisa savas spec versijas, tiesa, viņi tur vairāk uz budžeta mēsliņiem iziet, nevis uzlabojot jau tā top versijas.

judenknochlein

4k domā ekrānu? Nu nez.. neesmu lietojis neko lielāku par 720p telefonā pagaidām , tāpēc uzskatu ka pietiktu arī ar 1080p. Primāri ir jābūt normālai baterijai un tikai tad jādomā par tādiem super-duper ekrāniem, man tā liekas. Gribu standarta bateriju, kas tur nedēļu, nevis smieklīgu 1 dienu.

Kaspars

Dikti šaubos par šo baumu reālismu- kāda jēga būtu izlaist vēl vienu Z3+, tikai citā iesaiņojumā? Baumu autori pat nav pielasījuši jaunā UI wallpaperu :D

Armands Padrevics

Plus, viņi pērn pec Z3 izlaišanas ziņoja par vienu Flagmani gadā. Z3+ (kurš ir tas pats Z4 tikai ar vispasaules tīklojumu) skaitas Sony šī gada Flagmanis. Ja izlaidīs tomēr viss jau būs lieliski, bet augstas cerības neloloju.

Armands Padrevics

Z4 ir tas pats Z3+ Palasot visu sīkākajās iezīmēs pat pamatplates ir tās pašas. Atšķiras antenas un tas ka Z4 nāk ar daudzām papildus iespējām Japānas teritorijā (Vietējām .app) Arī dzan palasot info par ārējiem izmēriem varēsiet atrast it kā nesakrīt, bet iemesls ir Japanas mentalitātē uz skaitļu apaļošanu, nevienam tur nerūp reklamēt , kommatus.