Kickstarter vietni pārņēmis jauns dullums, jo projekts Znaps piedāvā piedalīties iPhone 6 un citu viedtālruņu MagSafe tipa lādētāja radīšanā. Jau šobrīd kampaņa ieguvusi $ 730 000, kas sešas reizes pārsniedz minimālo nepieciešamo slieksni Znaps ražošanas uzsākšanai.

Znaps magnētiskais strāvas adapters maksā vien 9 dolārus un to paredzēts pievienot iPhone 6, kā arī jebkurai citai modernai iOS un pat Android viedierīcei, lai tā iegūtu magnētiskā lādētāja pieslēgvietu. Znaps savienojums tiks nodrošināts Lightning un arī microUSB pieslēgvietām.

Sagaidāms, ka pirmie Znaps atbalstītāji pie sava magnētiskās uzlādes adapterīša tiks jau novembrī.

photo-original

Reklāma

6
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
davfreimHhjRūdolfs RancānsArtis AbolsKKTK Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
davfreim
Viesis
davfreim

šis man liekas diezgan tizls un nevajadzīgs, neesmu ne reizi telefonu nometis zemē lādējot to, saprotu ko šādu laptopiem, kas maisās pa kājām, bet telefonu tak parasti iesprauž ligzdā un noliek uz galda, kur pat gribot nevar ar kāju aizķert vadu.

Artis Abols
Viesis
Artis Abols

Magnētiskā lādēšana ir fantastiska kā Makbukiem, tā arī Xperia telefoniem.

Rūdolfs Rancāns
Viesis
Rūdolfs Rancāns

Pagaidām neredzu iemeslu tādam negatīvismam. Ja šis gadžets nebūs galīgs brāķis, tad sliktākajā gadījumā nekas nemainīsies un ierīce lādēsies kā ierasts. Tomēr cerams, ka šis nebūs kārtējais kickstulbums un es savā īpašumā iegūšu brīnišķīgu aksesuāru, kas tikai uzlabos lietošanas ērtumu.

davfreim
Viesis
davfreim

Negatīvisms par to, ka no telefona kaut kāds sū.. lien ārā un vads paliek resns un neglīts :/ citādi esmu tikai par magsafe.

KKTK
Viesis
KKTK

Znaps izdara to ko iekostais ābols nolažoja.

Hhj
Viesis
Hhj

Un arī tavs zaļais mesls