Kickstarter vietni pārņēmis jauns dullums, jo projekts Znaps piedāvā piedalīties iPhone 6 un citu viedtālruņu MagSafe tipa lādētāja radīšanā. Jau šobrīd kampaņa ieguvusi $ 730 000, kas sešas reizes pārsniedz minimālo nepieciešamo slieksni Znaps ražošanas uzsākšanai.

Znaps magnētiskais strāvas adapters maksā vien 9 dolārus un to paredzēts pievienot iPhone 6, kā arī jebkurai citai modernai iOS un pat Android viedierīcei, lai tā iegūtu magnētiskā lādētāja pieslēgvietu. Znaps savienojums tiks nodrošināts Lightning un arī microUSB pieslēgvietām.

Sagaidāms, ka pirmie Znaps atbalstītāji pie sava magnētiskās uzlādes adapterīša tiks jau novembrī.

photo-original

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
6 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
davfreim

šis man liekas diezgan tizls un nevajadzīgs, neesmu ne reizi telefonu nometis zemē lādējot to, saprotu ko šādu laptopiem, kas maisās pa kājām, bet telefonu tak parasti iesprauž ligzdā un noliek uz galda, kur pat gribot nevar ar kāju aizķert vadu.

Artis Abols

Magnētiskā lādēšana ir fantastiska kā Makbukiem, tā arī Xperia telefoniem.

Rūdolfs Rancāns

Pagaidām neredzu iemeslu tādam negatīvismam. Ja šis gadžets nebūs galīgs brāķis, tad sliktākajā gadījumā nekas nemainīsies un ierīce lādēsies kā ierasts. Tomēr cerams, ka šis nebūs kārtējais kickstulbums un es savā īpašumā iegūšu brīnišķīgu aksesuāru, kas tikai uzlabos lietošanas ērtumu.

davfreim

Negatīvisms par to, ka no telefona kaut kāds sū.. lien ārā un vads paliek resns un neglīts :/ citādi esmu tikai par magsafe.

KKTK

Znaps izdara to ko iekostais ābols nolažoja.

Hhj

Un arī tavs zaļais mesls