Web Analytics
More
  Reklāma

  Audi, BMW un Daimler iegādāsies Nokia HERE

  Jaunākie raksti

  The Wall Street Journal ziņo, ka Audi, BMW un Daimler ir piekrituši Nokia nosacījumiem, lai iegādātos Nokia HERE karšu servisus. Autoražotāju ķetnās nonāks pilnīgi viss ar Nokia HERE karšu servisu saistītais – arī viedierīcēm veidotās karšu un navigācijas lietotnes. Audi, BMW un Daimler nāksies šķirties no 2.71 miljarda ASV dolāriem.

  Šobrīd tiek baumots, ka Audi, BMW un Daimler īsti nemaz nevarot vai negribot atļauties HERE kartes paturēt tikai sev un varam sagaidīt, ka arī citi ražotāji varēs piekļūt HERE karšu servisu izmantošanai par nelielu, bet godīgu atlīdzību.

  Šobrīd Nokia ir HERE karšu servisus licencējusi Samsung un Microsoft, kā arī Yahoo Maps, Bing Maps, Amazon Maps un Garmin GPS ierīcēm. The Wall Street Journal aprēķinājuši, ka HERE kartes ir pamatā aptuveni 80% auto industrijas veidotajām navigācijas ierīcēm. Tātad HERE karšu servisi pamatīgi sakauj Google un TomTom piedāvātās alternatīvas.

  Daudzviet tiek minēts, ka automašīnu ražotāji arvien vairāk pievēršas dažādu eko-maršrutu izveidei, kas gan vairāk attiecas uz smagajiem tālbraucēju auto. Nevajag piemirst, ka pasaule gatavojas automašīnām, kuru vadība pilnībā nodota tehnoloģijām un cilvēks nemaz neiejaucas to vadīšanā. Tātad kartes noderēs.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  KKTK
  22.07.2015 09:53

  Viņi vienkārši izvēlējās labās Navteq kartes ;)

  Reklāma