Reklāma

Izsludināta pieteikšanās uz FullContact Code Academy programmēšanas kursu

Jaunākie raksti

QNAP TS-253D-4G NAS iespēju apskats

QNAP mums laipni sarūpējis uz testu TS-253D NAS tipa tīkla atmiņu, lai mēs varētu iepazīties ar ierīces iespēju klāstu....

Saruna ar Mārtiņu Bērziņu par Citadeles pieredzi fintech risinājumu radīšanā

Bieži vien uzņēmumi, kā arī finanšu iestādes dažādu iemeslu dēļ izvēlas savus risinājumus radīt nevis paši no A līdz...

Riga TechGirls piedāvā bezmaksas dizaina programmēšanas darbnīcas skolniecēm

Lai veicinātu skolas laikā meiteņu lielāku interesi par iespējām tehnoloģiju jomā, Riga TechGirls, sadarbībā ar Zviedrijas vēstniecību Latvijā 7.,...

Pētījums: pārsteidzošs elektroauto lietotāju daudzums atgriežas pie iekšdedzes dzinējiem

Kalifornijā, kas ir viens no lielākajiem elektroauto tirgiem pasaulē, veiktais pētījums parādījis, ka nemaz tik skaisti viss nav šai...

Izsolē iespējams iegādāties vienu biļeti “Blue Origin” kosmosa kuģī; ceļojums notiks jau šovasar

Maija sākumā jau ziņojām, ka Džefa Bezosa vadītā kosmosa kompānija "Blue Origin" drīzumā uzsāks biļešu tirdzniecību ceļojumam kosmosa kuģī...

Esi jaunais programmētājs, kurš ir gatavs uzzināt to, ko nemāca universitātē? No šodienas ir atvērta pieteikšanās uz FullContact Code Academy programmēšanas kursu, kas tapis sadarbībā ar TechHub Riga un Python Latvia un dalībniekiem piedāvās lielisku izdevību uzlabot savas profesionālās prasmes. Kurss, kas dalībniekiem būs bez maksas, norisināsies 2015. gada augustā, un pieteikuma forma ir atrodama šeit: http://ej.uz/code_academy. Pieteikšanās beigu termiņš ir 22. jūlijs.

Kursā uzņemtie dalībnieki piedalīsies radošajās darbnīcās, kopīgi programmēs, analizēs procesus un meklēs risinājumus aktuālām problēmām, tādējādi veicinot izpratni par tehniskajiem konceptiem. Tas ne tikai paaugstinās viņu prasmju līmeni, bet arī pavērs plašākas iespējas konkurēt globālajā tehnoloģiju darba tirgū.

Kursa norise ietver klātienes darbu 5. augustā, 12. augustā, 19. augustā un 26. augustā, patstāvīgo darbu un konsultācijas virtuālajā vidē.

FullContact Code Academy meklē:

  • entuziastiskus un mācīties gribošus dalībniekus ar priekšzināšanām programmēšanā:
  • 2.-4. kursa IT studentus;
  • programmētājus, kas prasmes ieguvuši pašmācības ceļā;
  • tehnoloģiju uzņēmumu jaunākos programmētājus.

Dalībniekiem jābūt pieredzei, piedaloties vismaz viena IT projekta izstrādē – universitātē, darbā, vai pašmācības ceļā.  Lai veiksmīgi izietu kursu, dalībniekiem jānodrošina savs dators.

Mēs piedāvājam:

  • Ar zināšanām piepildītu augustu, kas pacels Tavu profesionalitāti jaunā līmenī, bez dalības maksas;
  • pieredzējušus mentorus no tehnoloģiju uzņēmuma FullContact un Python Latvia programmētāju kopienas;
  • TechHub Riga Resident Lite biedra statusu ar 50% atlaidi vienam mēnesim;
  • kontaktu tīklu, kas palīdzēs turpmākajai izaugsmei;
  • stārtapu kopienas sajūtu, ko veido tehnoloģiju uzņēmēji, entuziasti, investori un mediji;
  • pieeju tehnoloģiju jaunumiem, apkopojot ziņas, darba piedāvājumus, notikumus utt.

FullContact Code Academy kursu rīko tehnoloģiju uzņēmums FullContact, programmētāju kopiena Python Latvia un koprades telpa TechHub Riga.

FullContact izstrādā kontaktu pārvaldības rīku, kas apkopo, sakārto un papildina kontaktu informāciju no dažādiem avotiem, un padara to pieejamu iOS, OSX, Android un Web vidēs. Tas ir Denverā, ASV bāzēts uzņēmums, kas 2014. gadā iegādājās Latvijas tehnoloģiju jaunuzņēmumu Cobook, tā veidojot starptautisku komandu ar filiāli Rīgā. FullContact ir absolvējis tehnoloģiju akseleratoru Techstars un līdz šim ir piesaistījis gandrīz 20 miljonu dolāru investīcijas no tādiem vadošiem investoriem kā Foundry Group, Baird Capital u.c.

TechHub Riga ir pirmā un lielākā IT un tehnoloģiju stārtapu koprades telpa, trīs gadu darbības laikā kļūdama par centrālo stārtapu punktu Latvijā. Tās telpās mitinās vairāk nekā 30 stārtapu, programmētāju un dizaineru, un tā rīko dažādus ar stārtapiem, uzņēmējdarbību un tehnoloģijām saistītus pasākumus, piemēram, Ikmēneša Mītapus, TechHub Akadēmijas, ikgadējo konferenci TechChill Baltics un citus.

Python Latvia ir daudzpusīga kopiena ar mērķi popularizēt un attīstīt programētāju kultūru. Neatkarīgi no prasmju vai programēšanas valodas izvēles cilvēki ir aicināti dalīties zināšanās un mācīties.

Reklāma

2 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Ģirts Rudlaps

Kādā valodā (latviešu, angļu) norisināsies šis kurss? Kursi būs vakaros vai dienas laikā? Nekur nemanīju arī kādas programmēšanas valodas tiks pielietotas. :)

Inese Murniece

Ģirt, kurss norisināsies latviešu valodā, un tas notiks trešdienu vakaros 18.00-22.00! Lai uzzinātu papildus info (tai skaitā, kādas valodas tiks izmantotas), droši raksti mums uz code.academy@fullcontact.com :)

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: