NBA komandas San Antonio Spurs spēlētājs Mets Bonners (Matt Bonner) intervijā atklājis, ka lielā izmēra iPhone 6 Plus, visticamāk, vainojams viņa metienu precizitātes kritumā sezonas laikā. Bonnera vidējais karjeras rādītājs trīspunktu metieniem bija 41.3%, bet tagad tas nokrities līdz 36.5%. Pats spēlētājs un viņa ārsti uzskata, ka iPhone 6 Plus izmēri, svars un tā lietošanas paradumi var novest pie sāpoša elkoņa, kas samazina metienu precizitāti.

Pats NBA spēlētājs norāda, ka nav radis meklēt attaisnojumus, tomēr šoreiz iPhone būs vainojams zemajā basketbolista metienu precizitātē. Precizitātei būtu jānorāda, ka tā nav tikai iPhone vaina, bet tādu pašu efektu var izsaukt arī jebkurš cits lielāka izmēra viedtālrunis, jo tas liek lietotājam neierasti stiept pirkstus līdz tālākajiem ekrāna nostūriem.

Mets Bonners ir divus metrus un astoņus centimetrus garš basketbola spēlētājs, un viņam ir atbilstoši liela (pat milzīga) plauksta, kas viedtālruņa izmērus var bez problēmām “apkalpot”, tāpēc lielākie iPhone fani šo paziņojumu no sportista puses nosaukuši par muļķībām.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
7 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Aleksejs Mjaliks

Yeah! Apple nīdēja sapnis – kārtējais dzeltenais gabals par iPhone.

Artis Abols

Nu dievadēļ! Taču pieliku info ka tas ir iespējams arī citiem telefoniem!

Aleksejs Mjaliks

Izlasi virsrakstu un pēc tam stāsti par savas “ziņas” objektivitāti.

Artis Abols

Avots saka iPhone, tātad iPhone. Domā pats sēžu un šito visu sacepu uz dullo?

ProxyFromDeep

Whuut? o.0
Cilvēkam ar lielu plaukstu trauma spaidot telefonu ? saprastu , kad “angļu zinātnieki” būtu relīzojuši pētījumu par ofisa planktona roku sāpēm un telefona glāstīšanas saikni , bet šeku …
Drīzāk šķiet , ka cienījamais basketbolists pats savu asti cilā jebšu PR ir PR

x

būtu fōna izmērs norādīts, pat nezinu cik liels minētais verķis ir, ja rada kreņķi tik gara auguma cilvēkam (kuram vajadzētu būt arī lielām plaukstām).

pats sev nolēmu, ka 4″ ir lielākais, ko grasos čamdīt. Kautkas neietilpst – tātad telefonā man to nevajag.

EEee

Telefonam ir 5,5″ ekrāns, taču tas ir lielāks par lielāko daļu, ja ne visiem 5,5″ telefoniem, izmērs ir deizgan līdzīgs 5,7″ Galaxy Note 4 un 5,96″ Nexus 6