Web Analytics
More
  Reklāma

  Iepriekšpasūtot This War of Mine Android versiju, PC versija būs bez maksas

  Jaunākie raksti

  11 Bit Studios izstrādātā spēle This War of Mine sākotnēji bija pieejama tikai galddatoriem, bet nu izziņots, ka stratēģijas spēle nonāks arī Android viedierīcēs. This War of Mine spēles pamatā ir izdzīvošana kara apstākļos, bet varonim (pareizāk sakot – varoņiem) nav jāņem rokās ierocis, vai vismaz tikai ar šaušanu un duršanu nebūs iespējams uzvarēt. This War of Mine spēle laikā nāksies meklēt ēdienu, būvēt iedzīvei nepieciešamo, mainīties un zagt.

  Spēles laikā nāksies pieņemt vairākas sāpīgas izvēles, kas var palīdzēt pašiem izdzīvot, bet tas var ietekmēt citu dzīvi. Ne tikai spēles varoņi dodas zagt, bet arī pie viņiem nakts aizsegā kāds var ierasties. Interesanti noformēta arī This War of Mine grafika.

  ReklāmaAdvertisement

  Android spēles versija iepriekšpasūtāma par 10 eiro, bet jāņem vērā, ka This War of Mine pasūtītāji uzreiz saņems spēles PC versiju, kas Steam spēļu servisā maksā 20 eiro. This War of Mine spēlēšanai būs nepieciešama vismaz Android 4.0 operētājsistēma un tehniskā specifikācija, kas pārspēj Adreno 320, Tegra 3 vai PowerVR SGX 544 jaudas. Spēle Android operētājsistēmai iznāks šomēnes.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma