Web Analytics
More
  Reklāma

  Samsung Galaxy S7 varētu bez sarkšanas piedāvāt nedēļu ar vienu uzlādes reizi

  Jaunākie raksti

  Nesen parādījās ziņas, ka Samsung esot izveidojuši jauna tipa akumulatoru, kas nākotnes modeli Galaxy S7 varētu nodrošināt ar aptuveni piecu pilnu darba dienu darbības laiku. Iepriekš zinātniekiem bija izdevies uzlabot akumulatoru darbības laiku ar vienu uzlādi, bet kritiski kritās akumulatora nolietošanās laiks un uzlādes ciklu skaits. Tomēr Samsung esot izdevies tikt galā arī ar šo problēmu.

  Tiek pieļauts, ka Samsung spējis dubultot akumulatora ietilpību, kā arī uzlabots uzlādes ciklu skaits. Šobrīd zinātāji pieļauj, ka Samsung jaunā tipa akumulatorus varētu sākt izmantot tikai pēc vairākiem gadiem, vai vismaz tas būtu ierastais attīstības laiks šāda veida izgudrojumam, bet tiek pieļauts, ka tik ilga laika Samsung vienkārši nav – konkurenti jau sen to paspējuši apsteigt cenas un kvalitātes rādītājos.

  ReklāmaAdvertisement

  Akumulatoru tehnoloģiju attīstība beidzot sāk izkustēties. Šonedēļ saņemtas arī ziņas par LG izstrādātu astoņstūra formas akumulatoru, kas tieši paredzēts apaļu viedpulksteņu darbināšanai. Kvadrātveida akumulators atstāja pārāk daudz brīvas vietas apaļā pulkstenī, bet jaunais astoņu stūru akumulators labāk iederēsies apaļas formas pulkstenī.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  rihards
  30.06.2015 18:29

  gaidam ar nepacietību!

  Reklāma