Nesen parādījās ziņas, ka Samsung esot izveidojuši jauna tipa akumulatoru, kas nākotnes modeli Galaxy S7 varētu nodrošināt ar aptuveni piecu pilnu darba dienu darbības laiku. Iepriekš zinātniekiem bija izdevies uzlabot akumulatoru darbības laiku ar vienu uzlādi, bet kritiski kritās akumulatora nolietošanās laiks un uzlādes ciklu skaits. Tomēr Samsung esot izdevies tikt galā arī ar šo problēmu.

Tiek pieļauts, ka Samsung spējis dubultot akumulatora ietilpību, kā arī uzlabots uzlādes ciklu skaits. Šobrīd zinātāji pieļauj, ka Samsung jaunā tipa akumulatorus varētu sākt izmantot tikai pēc vairākiem gadiem, vai vismaz tas būtu ierastais attīstības laiks šāda veida izgudrojumam, bet tiek pieļauts, ka tik ilga laika Samsung vienkārši nav – konkurenti jau sen to paspējuši apsteigt cenas un kvalitātes rādītājos.

Akumulatoru tehnoloģiju attīstība beidzot sāk izkustēties. Šonedēļ saņemtas arī ziņas par LG izstrādātu astoņstūra formas akumulatoru, kas tieši paredzēts apaļu viedpulksteņu darbināšanai. Kvadrātveida akumulators atstāja pārāk daudz brīvas vietas apaļā pulkstenī, bet jaunais astoņu stūru akumulators labāk iederēsies apaļas formas pulkstenī.

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
rihards Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
rihards
Guest
rihards

gaidam ar nepacietību!