Malwarebytes tiek uzskatīti par vieniem no labākajiem ļaundabīgās programmatūras izskaudējiem, tomēr slavai internetā velkas līdzi arī dažādas ne pārāk patīkamas lietas un viena no tām ir pirātisms. Malwarebytes Anti-Malware programmatūrai šobrīd pieejama Amnesty programma Windows lietotājiem, kas paredz visiem interesentiem piešķirt bezmaksas licenci 12 mēnešiem.

Var uzskatīt, ka Malwarebytes uzdāvina 25 ASV dolārus, bet tajā pašā laikā tiek norādīts, ka Malwarebytes grasās pārskatīt gada maksas par Malwarebytes Anti-Malware programmatūras licenci un tās apmaksas kārtību, lai izskaustu milzīgos pirātisma apmērus. Acīm redzot gada laikā Malwarebytes grasās pāriet uz kādu mākoņdatu servisu izmantošanu vai līdzvērtīgu apmaksas pārbaudes mehānismu. Šobrīd mēneša abonenta maksas veiksmīgi ietur Adobe ar Creative Cloud.

Tiek arī ziņots, ka ne visi ir apmierināti ar šo piedāvājumu un vismaz viens esošais klients pieprasījis atgriezt visu samaksāto naudu, lai šobrīd izmantotu bezmaksas piedāvājumu. Ar šādu soli Malwarebytes cer iegūt daudzus jaunus un uzticamus klientus, kas turpinās izmantot Anti-Malware programmatūru arī pēc bezmaksas perioda beigām.

Visiem interesentiem nāksies uzstādīt Anti-Malware programmatūras 2.1.8 versiju, kas arī piedāvās bezmaksas licenci.

7
Leave a Reply

avatar
4 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
svimartArtis AbolsMidixVitālijs SikuriņecsLOOK Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Valdis
Guest
Valdis

Malwarebytes “izcilais” antivīruss nav redzams nevienā antivīrusu testā. Kāpēc viņi tik rūpīgi slēpj savas “izcilās” spējas? Varbūt tāpēc, ka tās ir panāktas ar masīvu komentāru spamu.

Vitālijs Sikuriņecs
Guest
Vitālijs Sikuriņecs

Nu, ar šo rīku var izravēt visus yandex bārus un tā tālāk. Šis rīks tīra arī no lietotāja skata punkta, ja programma ir mēslains ad-ware tas tiek utilizēts. Visi debīlie ekrānsauaudzētāji, ikonu pakas ar 10 reklāmām utt.

Artis Abols
Guest
Artis Abols

Šis nav antivīruss un tekstā par tādu to arī nedēvēju!

LOOK
Guest
LOOK

Uzliku Malwarebytes tikai tāpēc ka citi nespēja izravēt visādu drazu, kas bija ieperinājušies, un visu laiku Firefoxu modificēja. Pagaidām ir miers

Midix
Guest
Midix

Vai tad Malwarebytes ne-reālā laika skeneris jau visu laiku nebija bezmaksas? Droši vien rakstā ir runa par reālā laika monitoru, kuru Malwarebytes instalators piedāvā pēc noklusējuma aktivizēt izmēģinājuma variantā. Taču parasti pietiek ar skeneri.

Artis Abols
Guest
Artis Abols

Jā, par Pro versiju.

svimart
Guest
svimart

Avast browser cleaner to dara lieliski jau pasen. Un uz gadu reģistrēties nekādu problēmu…