web analytics

Malwarebytes ļaunatūras ķērājs uz gadu pieejams bez maksas

Jaunākie raksti

Bite Rīgā izvērš 5G mobilo sakaru tīklu

Mobilo sakaru operators BITE Rīgas centrā atklājis līdz šim lielāko 5G bāzes staciju skaitu vienkopus - 6 jaunas 5G...

Microsoft Surface Pro 7 planšetdatora apskats (video)

Tālajā 2011. gadā man bija ekskluzīva iespēja būt ASV un dzīvajā pieredzēt Windows 8 publiskās beta versijas izziņošanu. Šī...

ASUS RT-AX68U ir pirmais Wi-Fi 6 maršrutētājs ar Instant Guard

ASUS RT-AX68U ir pirmais mājas lietotājiem paredzētais bezvadu maršrutētājs ar Wi-Fi 6 un jauno Instant Guard drošības risinājumu. ASUS...

Kāds vīrietis Kalifornijā apsūdzēts pēc tam, kad viņa drons ietriecas policijas helikopterā

Visai nelāga drona pilotēšana izvērsusies kādam vīrietim Kalifornijā. Viņš pērnā gada septembrī palaida savu bezpilota lidaparātu, lai redzētu nozieguma...

“WhatsApp” nolemj uz laiku atlikt jaunās privātuma politikas ieviešanu

Pēc "WhatsApp" nesenā paziņojuma, ka drīzumā lietotājiem vai nu būs jāpiekrīt savu datu nodošanai "Facebook", vai arī par šo...Malwarebytes tiek uzskatīti par vieniem no labākajiem ļaundabīgās programmatūras izskaudējiem, tomēr slavai internetā velkas līdzi arī dažādas ne pārāk patīkamas lietas un viena no tām ir pirātisms. Malwarebytes Anti-Malware programmatūrai šobrīd pieejama Amnesty programma Windows lietotājiem, kas paredz visiem interesentiem piešķirt bezmaksas licenci 12 mēnešiem.

Var uzskatīt, ka Malwarebytes uzdāvina 25 ASV dolārus, bet tajā pašā laikā tiek norādīts, ka Malwarebytes grasās pārskatīt gada maksas par Malwarebytes Anti-Malware programmatūras licenci un tās apmaksas kārtību, lai izskaustu milzīgos pirātisma apmērus. Acīm redzot gada laikā Malwarebytes grasās pāriet uz kādu mākoņdatu servisu izmantošanu vai līdzvērtīgu apmaksas pārbaudes mehānismu. Šobrīd mēneša abonenta maksas veiksmīgi ietur Adobe ar Creative Cloud.

Tiek arī ziņots, ka ne visi ir apmierināti ar šo piedāvājumu un vismaz viens esošais klients pieprasījis atgriezt visu samaksāto naudu, lai šobrīd izmantotu bezmaksas piedāvājumu. Ar šādu soli Malwarebytes cer iegūt daudzus jaunus un uzticamus klientus, kas turpinās izmantot Anti-Malware programmatūru arī pēc bezmaksas perioda beigām.

Visiem interesentiem nāksies uzstādīt Anti-Malware programmatūras 2.1.8 versiju, kas arī piedāvās bezmaksas licenci.

7 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
7 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Valdis

Malwarebytes “izcilais” antivīruss nav redzams nevienā antivīrusu testā. Kāpēc viņi tik rūpīgi slēpj savas “izcilās” spējas? Varbūt tāpēc, ka tās ir panāktas ar masīvu komentāru spamu.

Vitālijs Sikuriņecs

Nu, ar šo rīku var izravēt visus yandex bārus un tā tālāk. Šis rīks tīra arī no lietotāja skata punkta, ja programma ir mēslains ad-ware tas tiek utilizēts. Visi debīlie ekrānsauaudzētāji, ikonu pakas ar 10 reklāmām utt.

Artis Abols

Šis nav antivīruss un tekstā par tādu to arī nedēvēju!

LOOK

Uzliku Malwarebytes tikai tāpēc ka citi nespēja izravēt visādu drazu, kas bija ieperinājušies, un visu laiku Firefoxu modificēja. Pagaidām ir miers

Midix

Vai tad Malwarebytes ne-reālā laika skeneris jau visu laiku nebija bezmaksas? Droši vien rakstā ir runa par reālā laika monitoru, kuru Malwarebytes instalators piedāvā pēc noklusējuma aktivizēt izmēģinājuma variantā. Taču parasti pietiek ar skeneri.

Artis Abols

Jā, par Pro versiju.

svimart

Avast browser cleaner to dara lieliski jau pasen. Un uz gadu reģistrēties nekādu problēmu…

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: