Bieži un arī pamatoti no laika gala tiek pārmesta Android operētājsistēmas bremzēšanās, kas dažreiz vērojama ik pa laikam, dažreiz uzrodas neizskaidrojami, dažreiz vienkārši operētājsistēma pēc vairāku nedēļu izmantošanas kļūst nepatīkami lietojama. Pat šobrīd daudzos viedtālruņu flagmaņos vērojama Android bremzēšanās, tāpēc Google ķeras vērsim pie ragiem.

Somu OptoFidelity radītais robots izveidots tieši Android un Chrome OS ierīču bremzīguma pārbaudei un reģistrēšanai. Tādējādi iespējams noslogot viedierīces ilgākā termiņā un konstatēt procesus, kas ķeras vai kas lieki noslogo viedierīci.

Robots esot spējīgs noteikt gan programmatūras nepilnības, gan arī pārbaudīt viedierīces komponenšu kvalitāti un atbilstību. Iespējams, ka nākotnē Android operētājsistēma varētu kļūt daudz raitāka, bet līdz tam vēl ir garš ceļš ejams.

3
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Ksspars LccisMārtiņš Stankevičs Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Ksspars Lccis
Guest
Ksspars Lccis

mana pieredze vērojot cilvēkus kam gļuko vai raustās androīds ir neglaimojoša lietotājiem – cilvēki sainstalē pilnīgi nevajadzīgus sūdus: antivīrusus, baterijas un sistēmu optimizētājus, vēl visādu lērumu nesaprotamu un mistisku programmu, utilītu nesaprotot, ka tie pārsvarā nodara vairāk slikta nekā laba. Paralēli darbina kaudzi programmu un pēc lietošanas tās neaizver nesaprotot, ka tās tak fonā visu laiku darbojas un ēd resursus. tas būtu kā win datorā nevienu programmu nekad nevērtu ciet… Šis multitaskings arī ir androīda spožums un posts. Bezgalīgas iespējas gan uzlabot, gan pilnīgi sapist savu dzīvi…

Mārtiņš Stankevičs
Guest
Mārtiņš Stankevičs

Nūūū, nedaudz oponēšu! Man ir tas gods ļoti bieži mainīt ierīces. Pārsvarā tie ir flagmaņi un mid-range telefoni, nelietoju neko no kaut kādiem optimizētājiem, kā arī izvairos no ierīcēs iebūvētajiem reusursu uzlabotājiem/taupītājiem un citādiem brīnumiem. Ikdienā lietoju man ikdienā nepieciešāmās aplikācijas, bez mākslīgas vajadzības noslogot dzelžus, kā arī neesmu taupītājs, kas knakstās ap katru app, lai tik kaut kas nenofrīzo. Tā teikt lietoju telefonu plus mīnuss, kā to dara jeb kurš cilvēks, kas savu telefonu lieto, nevis kaut ko taupa, ierobežo vai lieku reizi sevi apgrūtina ar kādas kārtējās aplikācijas aizvēršanu, RAM atbrīvošanu vai ko tādu. Parastajam cilvēkam lietotājam arī… Read more »

Ksspars Lccis
Guest
Ksspars Lccis

šitais viss viens otru neizslēdz :)