Bloomberg vēsta, ka Apple sadarbības partneri ir uzsākuši ražot jaunos iPhone viedtālruņus. Paredzams, ka tie joprojām saglabās 4.7 un 5.5 collu izmēra displejus un līdzīgu izmēru, taču saņems Apple Watch un jaunajā MacBook iestrādāto Force Touch tehnoloģiju. Proti, iPhone nu sapratīs cik spēcīgi tā lietotājs uzspiež uz ekrāna un spēs attiecīgi rīkoties. Tādējādi ir iespējams panākt dažādas noderīgas funkcijas, piemēram, simulēt kameras slēdža darbību – viegli piespiežam uz ekrāna, lai fokusētos un piespiežot stiprāk, tiek uzņemts attēls. Līdzīgi video atskaņošanas programmās stiprāk uzspiežot uz patīšanas pogas, video tiek pārtīts ātrāk. Tā pavisam noteikti ir noderīga funkcija, kuras nonākšana līdz Apple veiksmīgākajam produktam bija tikai laika jautājums.

Analītiķi paredz, ka neizmainītā ierīces dizaina dēļ, telefonu ražošanā nevajadzētu būt aizķeršanām. Vienīgās problēmas var sagādāt displeju pieejamība.

Paredzams, ka nākamās paaudzes iPhone (iespējams, tos sauks par iPhone 6s un iPhone 6s Plus) tiks izziņoti septembrī un tie saņems uzlabotu kameru, tiks veidoti no 7000 sērijas alumīnija sakausējuma (tāds pats sakausējums izmantots Apple Watch ražošanā) un jaunu zelta (rose gold) krāsu.

4
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Kristaps SkutelisNormundsggggdavfreim Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
davfreim
Guest
davfreim

**[BAUMAS!!!] Apple uzsāk jauno ar Force Touch displejiem aprīkoto iPhone ražošanu.

Bet būs interesanti, pamēģināju Force Touch uz jaunā Macbook, ļoti iepatikās. It īpaši meklējot definīcijas kaut kam.

gggg
Guest
gggg

kā nu bez dāvja :D

Normunds
Guest
Normunds

normāla preses pīle. kāda ražošana, ja jaunais modelis nonāks tirdzniecībā septembrī?

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Un septembrī tie miljoni aparātu paši no sevis uzradīsies?