Web Analytics
More
  Reklāma

  Apple uzsāk jauno ar Force Touch displejiem aprīkoto iPhone ražošanu

  Jaunākie raksti

  Bloomberg vēsta, ka Apple sadarbības partneri ir uzsākuši ražot jaunos iPhone viedtālruņus. Paredzams, ka tie joprojām saglabās 4.7 un 5.5 collu izmēra displejus un līdzīgu izmēru, taču saņems Apple Watch un jaunajā MacBook iestrādāto Force Touch tehnoloģiju. Proti, iPhone nu sapratīs cik spēcīgi tā lietotājs uzspiež uz ekrāna un spēs attiecīgi rīkoties. Tādējādi ir iespējams panākt dažādas noderīgas funkcijas, piemēram, simulēt kameras slēdža darbību – viegli piespiežam uz ekrāna, lai fokusētos un piespiežot stiprāk, tiek uzņemts attēls. Līdzīgi video atskaņošanas programmās stiprāk uzspiežot uz patīšanas pogas, video tiek pārtīts ātrāk. Tā pavisam noteikti ir noderīga funkcija, kuras nonākšana līdz Apple veiksmīgākajam produktam bija tikai laika jautājums.

  Analītiķi paredz, ka neizmainītā ierīces dizaina dēļ, telefonu ražošanā nevajadzētu būt aizķeršanām. Vienīgās problēmas var sagādāt displeju pieejamība.

  Reklāma
  Advertisement

  Paredzams, ka nākamās paaudzes iPhone (iespējams, tos sauks par iPhone 6s un iPhone 6s Plus) tiks izziņoti septembrī un tie saņems uzlabotu kameru, tiks veidoti no 7000 sērijas alumīnija sakausējuma (tāds pats sakausējums izmantots Apple Watch ražošanā) un jaunu zelta (rose gold) krāsu.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  4 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  davfreim
  27.06.2015 16:54

  **[BAUMAS!!!] Apple uzsāk jauno ar Force Touch displejiem aprīkoto iPhone ražošanu.

  Bet būs interesanti, pamēģināju Force Touch uz jaunā Macbook, ļoti iepatikās. It īpaši meklējot definīcijas kaut kam.

  gggg
  28.06.2015 21:56

  kā nu bez dāvja :D

  Normunds
  29.06.2015 20:36

  normāla preses pīle. kāda ražošana, ja jaunais modelis nonāks tirdzniecībā septembrī?

  29.06.2015 21:18
  Reply to  Normunds

  Un septembrī tie miljoni aparātu paši no sevis uzradīsies?

  Reklāma